Stránka 5 z 24

Napsal: sob 18 črc 2009, 16:29
od STAS1
Myslím, že kdyby byl intercooler plnej oleje, nemohlo by to sát nic jinýho než olej - tudíž by to vůbec nejelo, nebo by to spalovalo olej a pak by asi hrozilo podpálení ventilů nebo totál destrukce motoru .... :idea:

Napsal: sob 18 črc 2009, 17:32
od Apollo
to dyk: prý se to vyplachovat nemá...
to stas: no tak nevím co myslel v servisu tím pojmem "plný" ale prý ho tam bude dost podle množství v sacím potrubí

na druhou stranu je mi divný kde se ten olej bral když to najelo 5tis od výměny a na měrce nic nezmizelo

Napsal: sob 18 črc 2009, 17:47
od Druzeta
Intercoolery se normálně čistěj, nechá se to odmastit jako cokoliv jiného, čištění tomu nemůže nijak uškodit, není tam nic co by se rozmočilo nebo nějak poškodilo tím vyčištěním.

Napsal: sob 18 črc 2009, 19:03
od Janík
nám teda řekli, že se to čistit nesmí a už vůbec ne profukovat... ale já tomu nelozumím :roll: :oops: :wink:

Napsal: sob 18 črc 2009, 19:58
od Druzeta
Je to z hliníku a z plastu tak bych na to radši žádnej odmašovač nedával aby se to nějak nerozpustilo a vzduch by to mohl taky zničit. :-)))

Napsal: sob 18 črc 2009, 20:17
od dodo555
ved vymenit je to najjednoduchsie ked to oni neplatia, aspon to nemusia cistit, a este si aj prihodia 30 % na novy diel, cista robota :lol:

Kde su ti stary dobry mechanici co aj rozmyslali, teraz su v servisoch iba menici, co im vypise PC to vymenia, ked to nepomoze a PC nic nevypise tak uz nevedia co maju robit

Napsal: sob 18 črc 2009, 21:13
od Apollo
tak tenhle člověk jen repasuje turbo nic jinýho dělat nebude takže by na tom neměl mít žádnej zájem aby se to měnilo... proto mi to bylo trochu divný :roll:

Napsal: sob 18 črc 2009, 21:44
od Pajik
Apollo píše:tak tenhle člověk jen repasuje turbo nic jinýho dělat nebude takže by na tom neměl mít žádnej zájem aby se to měnilo... proto mi to bylo trochu divný :roll:
Kde se bude turbo repasovat ?

Jinak muj servisak zrovna dneska rikal, ze poslal turbo z Tranzita do Pardubic na repasi Ceskou postou a Ceska posta ma jako podle papiru doruceno a v Pardubicich turbo neni. Osobne neverim postakum, radsi poradne pojistete balik, nez to poslete. Tem modrym dablum neverim ani trubku co maj ve znaku....

Napsal: sob 18 črc 2009, 21:46
od Apollo
hned jak znalec udělá posudek, už to je na dílně v pardubicích samozřejmě... s tou poštou je to jasný... já to tam hodil osobně... ostatně celý auto i když to je smart by se těžko balilo do krabice :lol:

Napsal: sob 18 črc 2009, 21:55
od Pajik
Apollo píše:hned jak znalec udělá posudek, už to je na dílně v pardubicích samozřejmě... s tou poštou je to jasný... já to tam hodil osobně... ostatně celý auto i když to je smart by se těžko balilo do krabice :lol:
Poznamka k placeni - daj Ti cenu bez DPH a tim padem bez faktury. Pro me to bylo tak cca o 1500CZK levnejsi, tak jsem do toho sel. Potesilo me, ze i tak jsem dostal zarucni list 1rok.

Napsal: sob 18 črc 2009, 22:01
od Apollo
jj já to budu mít s fakturou - kvůli soudu a náhradě škody... a jinak jsem plátce DPH takže no problem :wink: jj ta roční záruka potěší - i když v případě problémů třeba po 10 měsících nevím nevím s tím prokazováním zrovna u turba který se dá zničit pár špatnejma jízdama...

Napsal: sob 18 črc 2009, 22:29
od David0600
hlavně záruční list bez daňového dokladu nemá žádnou váhu :wink:

Napsal: sob 18 črc 2009, 22:56
od Pajik
David0600 píše:hlavně záruční list bez daňového dokladu nemá žádnou váhu :wink:
jj, ale jejich pristup byl docela vstricnej, takze podle meho pocitoveho odhadu na lidi bych rekl, ze kdyz tam prijdu po case, ze se mi to vyjeblo, tak se s nima da dohodnout na nejakem reseni, aniz by mi zabouchli dvere. A pak ten "zarucak" je identifikace, kdy se to delalo a co se na tom delalo.

Apollo: Jinak u soudu hodne stesti. Ja mam svagra soudce a ten mi soudy jednoznacne rozmlouva. Cas, penize, pripadna vyhra je stejne prodelecna.

Nekdy se mi zda, ze uspech mas zaruceny, kdyz jsi vazba z posilovny, holou hlavu, jezdis vyjednavat 8-kolovou nakladni Tatrou a pres rameno mas basebalovou palku......

Napsal: ned 19 črc 2009, 08:17
od Janík
Druzeta píše:Je to z hliníku a z plastu tak bych na to radši žádnej odmašovač nedával aby se to nějak nerozpustilo a vzduch by to mohl taky zničit. :-)))
co se tlemíš :?: :wink: já jen píšu co nám řekli :P ty si myslíš že teda se to dá vyčistit? a už si to zkoušel? jak říkám nelozumím tomu :oops: od toho mám doma chlapa :wink: viď Apollo :-*

Napsal: ned 19 črc 2009, 09:43
od Apollo
Pajik píše:Apollo: Jinak u soudu hodne stesti. Ja mam svagra soudce a ten mi soudy jednoznacne rozmlouva. Cas, penize, pripadna vyhra je stejne prodelecna.
to je mi jasný (zatím nejdelší soud 12let) já se právě chytám takovejch věcí který jsou jasně neprůstřelný 8)