Stránka 5 z 5

Re: Servisy které by jste "doporučili"

Napsal: sob 13 čer 2015, 21:20
od Šárka
Zdravím, včera mi manžel přivezl autíčko ze servisu. Prasklá pružina a špatná prachovka. Doporučuji servis u p. Martínka z Michle. Všechno proběhlo rychle a bez problémů. Prachovka 131,- přední pružiny (obě) 1570,- a práce 2400,- plus daň 861,- tedy celkem 4962,-. Tak teď snad bude zase chvilku klid. :-)

Re: Servisy které by jste "doporučili"

Napsal: pon 15 čer 2015, 19:22
od matkal
No, u p. Rakovskeho vyjde prace na 1000kc, to je trochu problém pana Martinka . .

Re: Servisy které by jste "doporučili"

Napsal: pon 15 čer 2015, 22:52
od Šárka
A napíšeš mi prosím adresu. Nechával jsi tam něco servisovat? Moc děkuji Šárka

Re: Servisy které by jste "doporučili"

Napsal: úte 16 čer 2015, 07:38
od Winterwolf
Koukni se SEM :wink:

Re: Servisy které by jste "doporučili"

Napsal: stř 17 čer 2015, 22:15
od Šárka
Díky moc. :)

Re: Servisy které by jste "doporučili"

Napsal: ned 21 čer 2015, 12:49
od matkal
Pan Rakovsky je na motory opravdu machr, trochu brucoun, ale nic neobvyklého u servisaku :-)

Re: Servisy které by jste "doporučili"

Napsal: ned 06 pro 2015, 19:19
od xlukas.cz
trochu neprijemne me zaskocil servis vodicka podebrady.
byl sem tam v srpnu se smartem, ptal se me, jestli mam svuj remen (nechal sem menit klinak). ten sem nemel, tak si ho objednal a udelal tam i dalsi servis. vse super, presne tak jak ho pajik i dalsi chvalili. jeste sem mu rikal, ze k nemu vyhledove dojedu s druhym autem, ze na nem potrebuju vymenit lozisko, ze jedno stalo 2000, tak si ho v klidu sezenu za ctvrtinu. nejak s tim z rozhovoru nebyl problem.

pred 14 dny sem mu volal, ze mam konecne lozisko, jestli by me ho vymenil. odmitl me s tim, ze dily zakazniku nevymenuje. argumentoval, ze by s tim mohl met problemy ohledne zaruky, problemy s nefunkcnosti dilu atd.

tak vam nevim. prvni servis fakt paradni a u druheho takove prekvapko.

Re: Servisy které byste doporučili!

Napsal: ned 06 pro 2015, 20:27
od Winterwolf
Nevím jak to má tento servis se Smarty,ale měl jsem u něj 2 Renaulty na opravu karosařiny a Forda na výměnu motoru a další nesmysle a mohu jen a jen chválit.

S pánem je skvělá dohoda a cenová nabídka je vždy velmi zajímavá.

Jen pro představu mi minulý týden vyklepal a zakitoval pro lak na R Espace za 2200,-

Obrázek
Bohužel foto po opravě nemám,ale kdo se pozorně podívá je to přesně v místě kde je ten "dyzajnovej" zlom a ten se mu povedlo krásně chytnout *1*