Stránka 5 z 6
Napsal: pát 12 čer 2009, 20:49
od David0600
pecka
Napsal: pát 12 čer 2009, 21:49
od DYK77
houska píše:je to v cajk ted volal že jede smartem

Tak to se podruhé narodil

Napsal: pát 12 čer 2009, 21:50
od DYK77
Druzeta píše:DYK77 píše:Vezmu dvoje.
Já nemám taky slunční brýle.
Ale vážně.

Vezmu troje

Napsal: pát 12 čer 2009, 21:53
od houska
Napsal: pát 12 čer 2009, 22:10
od Druzeta
Napsal: pát 12 čer 2009, 22:33
od DYK77
Napsal: stř 17 čer 2009, 16:45
od houska
smartí vlajka zůstala viset na stanu a správce hotelu karel hustoles ji tutově roztrhal

Napsal: stř 17 čer 2009, 16:47
od Druzeta
Kecáš viď.

Napsal: stř 17 čer 2009, 16:51
od houska
ne
Napsal: stř 17 čer 2009, 17:01
od Gibon
Já jí skládal s JirkouP. A nechali jsme jí položenou na stole. Tak cinkněte Dykovi a tam sjede.
Napsal: stř 17 čer 2009, 17:10
od houska
už jí má vyvěšenou v garáži-trošku jsem vás postrašil

Napsal: čtv 18 čer 2009, 01:37
od DYK77
JJ jsem jí zachránil na poslední chvíli , ale je u mě , to je důležitý

Napsal: čtv 18 čer 2009, 12:35
od David0600
houskovi odebrat maskota

Napsal: čtv 18 čer 2009, 18:05
od houska
Napsal: ned 28 čer 2009, 20:48
od DYK77
Máš kliku, že jsi takové roztomilé
