Stránka 5 z 26

Napsal: úte 29 zář 2009, 23:40
od houska
emilka je v kufru

Napsal: úte 29 zář 2009, 23:40
od David0600
libovej pes

Napsal: úte 29 zář 2009, 23:45
od DYK77
Hlavně když šmakoval :lol:

Napsal: stř 30 zář 2009, 08:31
od xlukas.cz
barca bude nadsena, ze tam bude met jeji fenka kamarada. treba to daji v budoucnu dohromady :-)))

Napsal: stř 30 zář 2009, 12:24
od Barbora
:shock: kdo s kým :lol:

Napsal: stř 03 úno 2010, 16:04
od xlukas.cz

Napsal: sob 06 úno 2010, 13:56
od Jirka P
Tak jeden žhavej drb ze života VIP! Jeden náš zdejší kamarád si pořídil psa a byl přistižen naší smaráckou špionážní službou! Mnoho úspěchů v chovu!

:lol: :lol: :lol:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Napsal: sob 06 úno 2010, 13:58
od Gibon
Ježiši to je troubelec :lol:

Napsal: ned 07 úno 2010, 20:48
od DYK77
*1* :D

Napsal: stř 10 bře 2010, 18:20
od houzar
nechtěli mě s ní pustit do letadla
Obrázek

Napsal: čtv 11 bře 2010, 01:55
od DYK77
Nechápu proč, celkem běžně nastrojená košiška :lol:

Napsal: pát 12 bře 2010, 14:32
od kimby
dítko je zatím v bříšku, tak máme náhradu :-D
Obrázek

Napsal: pát 12 bře 2010, 14:41
od Blanka0600
no, pěkně jste ji vymódili, ale hlavně, že si to nechá líbit?

Napsal: pát 12 bře 2010, 14:44
od kimby
jj, Mainské mývalí kočky jsou flegmouši...tak jsme si z něj udělali trochu srandu :-)

Napsal: pát 12 bře 2010, 14:46
od Blanka0600
takže kocourek?