Stránka 5 z 5

Re: EGR ventil

Napsal: pon 17 říj 2016, 21:28
od cuhan
Jsou tam všude torxi,číslo z hlavy nevím,mám sadu a co jsem tam strkal jsem nezkoumal co to je za číslo :)

Re: EGR ventil

Napsal: pon 17 říj 2016, 21:38
od zdendabenda
Jojo to je jasne moc dik

Re: EGR ventil

Napsal: čtv 24 lis 2016, 17:55
od mugwai59
cuhan píše:Jezdím jen město,krátké trasy,během roku jsem to čistil třikrát..
asi se to ve meste na kratko chova jako studeny (dehtujici) kotel na uhli, taky se dela vic dehtu v rourach a v komine:).

Re: EGR ventil

Napsal: pon 10 kvě 2021, 07:33
od paboz
asi to bude blbej dotaz,proto se predem omlouvam.Ten EGR ventil je i benzinoveho motoru ?

Re: EGR ventil

Napsal: pon 10 kvě 2021, 09:03
od JBC
U motoru 700 cc benzín je "něco jako EGR" - při studeném motoru to z kompresoru pouští vzduch do sání skrz kanál vytvořený ve výfukovém potrubí, aby se to celé rychleji ohřálo. Taky se to umí zasrat nějakým zpětným prolínáním plynů. Je to na pravém zadním rohu motoru.

Re: EGR ventil

Napsal: pon 10 kvě 2021, 09:18
od paboz
a u 600 nemas tuseni?

Re: EGR ventil

Napsal: pon 10 kvě 2021, 11:12
od JBC
600 cc to nemá. Podívej se, jestli tam máš TOHLE, ale určitě ne. To je jedna z věcí, kterou přidali do 700 cc, aby se z Euro 3 dostali na Euro 4.

Re: EGR ventil

Napsal: stř 14 čer 2023, 14:03
od ales.trutnov
zdravi prosim o radu smart 450 0.8 cdi vymenil jsem egr ale od te doby to jde akorad do 3000 ot\min vic ani tuk a sviti ponorka musi se nejak na diagnostice sparovat ten fgr pise to chybu P1188 uzaviraci prvek vysokotlakeho palivoveho cerpadla ,zkrat na kostru nebo preruseny obvod , trvale dekuji za jakoukoliv radu s pozdravem Ales

Re: EGR ventil

Napsal: čtv 15 čer 2023, 08:40
od JBC
EGR se určitě párovat nemusí. Dokonce ani nepozná, že jsi mu zaslepil přívod sazí. Ale musí zůstat elektricky zapojený a musí chodit, tyhle dvě věci pozná. Tak ten nový zkontroluj, jestli není vadný.