Stránka 5 z 8

Napsal: čtv 30 led 2014, 05:23
od Dana
letenky jsme našli za podstaně menšší cenu, teda pokud tvé nejsou vynásobeny dvěma osobami, to mi nějak uniklo

u letenky není relevantní jak dlouho se v Portugalsku zdržíme je prostě cena za cestu tam a zpět jen si najít vhodný let

Napsal: čtv 30 led 2014, 09:08
od Blanka0600
my to vzdáváme především kvůli termínu, takže ostatní ani neřešíme :cry:

Napsal: čtv 30 led 2014, 13:22
od xlukas.cz
dano, ja sem nenadaval tady nasim hlasujicim, i kdyz ... taky by si to zaslouzili, pokud hlasovali pro portugalsko. hlavne jde o nemce ;-)

ja sem daval cenu za letenku pro jednu osobu. urcite by to bylo levnejsi, kdyby se neletelo zpatky v nedelu atd. mam pocit, ze s tou dovolenou by to stejne vyslo jeste uplne nejlevnejs.

Napsal: čtv 30 led 2014, 18:02
od Dana
letenka je kolem 7000Kč zpáteční a nezáleží nijak zvl᚝ na dnech letu nebo pobytu spíš se musí vyhledat let , který vyhovuje dle délky pobytu, jednosměrná stojí naopak relativně hodně 5000 Kč jeden let

my zatím plánujeme letět a udělat si s toho zároveň i dovolenou, ale ještě není nic jisté samozřejmě :D

Napsal: čtv 30 led 2014, 19:46
od MausX
Jako dovolena to muze byt hezka. Ale pro nas je cena moc vysoka.

Hold jsme kraj razovity :D

Jinak pokud tam nekdo od nas pojede tak prosim hlasujte pro neco blize :).

Napsal: čtv 30 led 2014, 19:58
od Dana
no to určitě budeme , hlasovat pro něco blíž :D

je to teď opravdu komplikované, je problém sehnat ubytování, kromě jimi nabízených hotelů pro nás celkem drahých, je většina ubytování už zadaná

Napsal: úte 18 úno 2014, 06:23
od houzar

Napsal: stř 21 kvě 2014, 09:27
od sultana
táta byl teď v Portugalsu a mimo jiné v Cascais, prý to tam přípravami na smarttimes jen hýří a smarty jsou i v běžném provozu de facto všude...

Napsal: stř 21 kvě 2014, 09:43
od Barbora
Za nás je rozhodnuto :D dovolená je naplánovaná 8)
když jsme dali ten hlas... :oops: :idea: :D

Napsal: stř 21 kvě 2014, 09:44
od Jurko
My taktiez....

Barci, kdy ste tam?

Napsal: stř 21 kvě 2014, 09:51
od Barbora
dovolenou mám napsanou od 15-25.7 takže nejspíš vyrazíme 12.7 v sobotu + cca 3dny jizdy takže od 16tého teoreticky tam můžeme byt ... nebo budeme se courat a přijedeme na spanilou jízdu ... to jsme ješte neřešily .. boj byl dostat 14dni dovolené .. pak budeme řešit plan cesty :D

a Vy?

Napsal: stř 21 kvě 2014, 11:26
od Jurko
my tam prideme 15. a budeme tam do 21.

Pridite, dame nejaky pre-event ;-)

Napsal: stř 21 kvě 2014, 12:57
od houzar
to Vám závidím

Napsal: stř 21 kvě 2014, 13:39
od Barbora
a pojedete děravým Smartem nebo normálním ?

a kdo ještě pojede?

Napsal: stř 21 kvě 2014, 13:49
od Dana
my jedeme taky :D