Stránka 5 z 8
Napsal: čtv 30 led 2014, 05:23
od Dana
letenky jsme našli za podstaně menšší cenu, teda pokud tvé nejsou vynásobeny dvěma osobami, to mi nějak uniklo
u letenky není relevantní jak dlouho se v Portugalsku zdržíme je prostě cena za cestu tam a zpět jen si najít vhodný let
Napsal: čtv 30 led 2014, 09:08
od Blanka0600
my to vzdáváme především kvůli termínu, takže ostatní ani neřešíme

Napsal: čtv 30 led 2014, 13:22
od xlukas.cz
dano, ja sem nenadaval tady nasim hlasujicim, i kdyz ... taky by si to zaslouzili, pokud hlasovali pro portugalsko. hlavne jde o nemce
ja sem daval cenu za letenku pro jednu osobu. urcite by to bylo levnejsi, kdyby se neletelo zpatky v nedelu atd. mam pocit, ze s tou dovolenou by to stejne vyslo jeste uplne nejlevnejs.
Napsal: čtv 30 led 2014, 18:02
od Dana
letenka je kolem 7000Kč zpáteční a nezáleží nijak zvláš na dnech letu nebo pobytu spíš se musí vyhledat let , který vyhovuje dle délky pobytu, jednosměrná stojí naopak relativně hodně 5000 Kč jeden let
my zatím plánujeme letět a udělat si s toho zároveň i dovolenou, ale ještě není nic jisté samozřejmě

Napsal: čtv 30 led 2014, 19:46
od MausX
Jako dovolena to muze byt hezka. Ale pro nas je cena moc vysoka.
Hold jsme kraj razovity
Jinak pokud tam nekdo od nas pojede tak prosim hlasujte pro neco blize

.
Napsal: čtv 30 led 2014, 19:58
od Dana
no to určitě budeme , hlasovat pro něco blíž
je to teď opravdu komplikované, je problém sehnat ubytování, kromě jimi nabízených hotelů pro nás celkem drahých, je většina ubytování už zadaná
Napsal: úte 18 úno 2014, 06:23
od houzar
Napsal: stř 21 kvě 2014, 09:27
od sultana
táta byl teď v Portugalsu a mimo jiné v Cascais, prý to tam přípravami na smarttimes jen hýří a smarty jsou i v běžném provozu de facto všude...
Napsal: stř 21 kvě 2014, 09:43
od Barbora
Napsal: stř 21 kvě 2014, 09:44
od Jurko
My taktiez....
Barci, kdy ste tam?
Napsal: stř 21 kvě 2014, 09:51
od Barbora
dovolenou mám napsanou od 15-25.7 takže nejspíš vyrazíme 12.7 v sobotu + cca 3dny jizdy takže od 16tého teoreticky tam můžeme byt ... nebo budeme se courat a přijedeme na spanilou jízdu ... to jsme ješte neřešily .. boj byl dostat 14dni dovolené .. pak budeme řešit plan cesty
a Vy?
Napsal: stř 21 kvě 2014, 11:26
od Jurko
my tam prideme 15. a budeme tam do 21.
Pridite, dame nejaky pre-event

Napsal: stř 21 kvě 2014, 12:57
od houzar
to Vám závidím
Napsal: stř 21 kvě 2014, 13:39
od Barbora
a pojedete děravým Smartem nebo normálním ?
a kdo ještě pojede?
Napsal: stř 21 kvě 2014, 13:49
od Dana
my jedeme taky
