Stránka 5 z 14

Napsal: pon 24 pro 2007, 14:15
od houska

Napsal: pon 24 pro 2007, 14:41
od Gibon
Pekne si to zdokumentoval.

Napsal: pon 24 pro 2007, 14:44
od moni
fascinuje me ten obri kulich, vypadate jak ti mali krabici, co se chovavaj do skebli! :lol:

Napsal: pon 24 pro 2007, 14:48
od STAS1
Tito krabici se radsi schvavaji do musli... :) :D :lol: :oops:

Napsal: pon 24 pro 2007, 14:53
od moni
skeble nebo musle neni to jedno, stejne ji za rok zase vymeni!

Napsal: pon 24 pro 2007, 15:06
od Gibon
No jiste, kdo by se tahal se starou skeblí :lol:

Napsal: pon 24 pro 2007, 15:10
od moni
no jisteeee, proc stara skeble, kdyz muzes mit novou.... :lol:

Napsal: sob 23 kvě 2009, 13:24
od xlukas.cz
momentalne probihaji v praze pivni slavnosti. asi chteji napodobit nemce.

Napsal: ned 24 kvě 2009, 21:12
od Gibon
Včera jsem byl na Tattoo convention. Letošní ročník byl oproti loňskému nemastnej, neslanej.

Pár ukázek a zbytek zde http://dpman.rajce.idnes.cz/tattoo_convention_Praha_09/

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Napsal: ned 24 kvě 2009, 21:17
od DYK77
Gibon píše:... oproti loňskému nemastnej, neslanej.
Mě přijdou vymaštěný až až :)

Napsal: pon 25 kvě 2009, 08:26
od Janík
souhlasím s Dykem *1*

Napsal: pon 25 kvě 2009, 18:28
od houska
ale tramvaj na zádech má jen gibon

Napsal: pon 25 kvě 2009, 18:28
od houska
xlukas.cz píše:momentalne probihaji v praze pivni slavnosti. asi chteji napodobit nemce.
jdete s dykem jo?

Napsal: pon 25 kvě 2009, 18:42
od xlukas.cz
my si pockame na mlecne slavnosti :lol:

Napsal: pon 25 kvě 2009, 18:44
od houska
:-X :-X :-X