Stránka 5 z 14
Napsal: pon 24 pro 2007, 14:15
od houska
Napsal: pon 24 pro 2007, 14:41
od Gibon
Pekne si to zdokumentoval.
Napsal: pon 24 pro 2007, 14:44
od moni
fascinuje me ten obri kulich, vypadate jak ti mali krabici, co se chovavaj do skebli!

Napsal: pon 24 pro 2007, 14:48
od STAS1
Napsal: pon 24 pro 2007, 14:53
od moni
skeble nebo musle neni to jedno, stejne ji za rok zase vymeni!
Napsal: pon 24 pro 2007, 15:06
od Gibon
No jiste, kdo by se tahal se starou skeblí

Napsal: pon 24 pro 2007, 15:10
od moni
no jisteeee, proc stara skeble, kdyz muzes mit novou....

Napsal: sob 23 kvě 2009, 13:24
od xlukas.cz
momentalne probihaji v praze pivni slavnosti. asi chteji napodobit nemce.
Napsal: ned 24 kvě 2009, 21:12
od Gibon
Napsal: ned 24 kvě 2009, 21:17
od DYK77
Gibon píše:... oproti loňskému nemastnej, neslanej.
Mě přijdou vymaštěný až až

Napsal: pon 25 kvě 2009, 08:26
od Janík
souhlasím s Dykem

Napsal: pon 25 kvě 2009, 18:28
od houska
ale tramvaj na zádech má jen gibon
Napsal: pon 25 kvě 2009, 18:28
od houska
xlukas.cz píše:momentalne probihaji v praze pivni slavnosti. asi chteji napodobit nemce.
jdete s dykem jo?
Napsal: pon 25 kvě 2009, 18:42
od xlukas.cz
my si pockame na mlecne slavnosti

Napsal: pon 25 kvě 2009, 18:44
od houska