Stránka 5 z 55

Napsal: úte 24 čer 2008, 22:44
od moni
případně střešní stany sebou.... :wink: :lol: :lol:

Napsal: úte 24 čer 2008, 22:48
od Gibon
Já mám skleněnou střechu a metrák váhy. To asi nebude to pravý :lol:

Napsal: stř 25 čer 2008, 14:17
od houska
propaříme celou noc a stany nemusíme tahat :lol:

Napsal: stř 25 čer 2008, 15:28
od Gibon
No jistě, přikreju se vodkou a Houska si dá jako pěřinu deset dvanáctek :lol:

Napsal: stř 25 čer 2008, 15:28
od Gibon
Nakonec nazvracíme Bohdanovy do spacáku :lol:

Napsal: stř 25 čer 2008, 15:32
od houska
:lol: :lol: :lol:

Napsal: stř 25 čer 2008, 15:36
od Barbora
*fuck*

Napsal: stř 25 čer 2008, 15:39
od Gibon
To asi znamená že ne :lol:

Napsal: stř 25 čer 2008, 15:41
od houska
to znamená že už se těší :lol:

Napsal: stř 25 čer 2008, 15:43
od Gibon
No, vždy má taky na co :D

Napsal: stř 25 čer 2008, 15:43
od Barbora
O--O O--O *smart*

Napsal: stř 25 čer 2008, 15:46
od houska
ještě že nepiju

Napsal: stř 25 čer 2008, 15:47
od Gibon
To bude nějaká šifra. Asi je de taky Míša. Že ne. Já když zatnu svaly tak vypadám jako Brad Pitt :-* *cici2* *srd2*

Napsal: stř 25 čer 2008, 15:53
od houska
:roll: :lol:

Napsal: stř 25 čer 2008, 16:02
od Barbora
Tak ten hezkej,ale ma jednu vadu skoro vzdycky umre ve filmu. :cry: Včera umřel v Troji :lol:
Taky hraješ a pak umřeš :lol: :lol: :wink: