Stránka 5 z 55
Napsal: úte 24 čer 2008, 22:44
od moni
Napsal: úte 24 čer 2008, 22:48
od Gibon
Já mám skleněnou střechu a metrák váhy. To asi nebude to pravý

Napsal: stř 25 čer 2008, 14:17
od houska
propaříme celou noc a stany nemusíme tahat

Napsal: stř 25 čer 2008, 15:28
od Gibon
No jistě, přikreju se vodkou a Houska si dá jako pěřinu deset dvanáctek

Napsal: stř 25 čer 2008, 15:28
od Gibon
Nakonec nazvracíme Bohdanovy do spacáku

Napsal: stř 25 čer 2008, 15:32
od houska
Napsal: stř 25 čer 2008, 15:36
od Barbora
Napsal: stř 25 čer 2008, 15:39
od Gibon
To asi znamená že ne

Napsal: stř 25 čer 2008, 15:41
od houska
to znamená že už se těší

Napsal: stř 25 čer 2008, 15:43
od Gibon
No, vždy má taky na co

Napsal: stř 25 čer 2008, 15:43
od Barbora
Napsal: stř 25 čer 2008, 15:46
od houska
ještě že nepiju
Napsal: stř 25 čer 2008, 15:47
od Gibon
Napsal: stř 25 čer 2008, 15:53
od houska
Napsal: stř 25 čer 2008, 16:02
od Barbora