Stránka 42 z 59
Napsal: ned 28 srp 2011, 13:31
od DYK77
dnes rano 10 a ted 13:30 25
Napsal: pon 05 zář 2011, 18:21
od houzar
Napsal: ned 18 zář 2011, 18:05
od xlukas.cz
o co bylo pres leto horsi pocasi, tak o to je ted teplejsi

Napsal: čtv 06 říj 2011, 23:06
od xlukas.cz
tu (v praze) uz zacalo prset
Napsal: pát 07 říj 2011, 08:53
od Barbora
no taky jsem s Chelsi pěkně zmokli

a jak jsme čekali na bus tak nás auta pěkně sprchovala

nejdřív to začalo naproti v zastávce kde to odnášel cyklista

a pak za tu mojí dobrotu to přišli i na mě

Napsal: pát 07 říj 2011, 10:19
od Jirka P
xlukas.cz píše:tu (v praze) uz zacalo prset
Jaký tu? Co to zkoušíš? Žádný novoty nám tu nezaváděj, buď tak laskav! A jestli se chceš domestikovat, tak jedině TADY!

Napsal: pát 07 říj 2011, 11:59
od xlukas.cz
nebyt moravaku, tak uz by praha pomali vymrela. si mozes vybrat, bud budes mluvit po nasem moravskem nebo po cigansku

Napsal: pát 07 říj 2011, 14:22
od DYK77
Napsal: pát 07 říj 2011, 15:14
od nedojedl
Ou Yeaaa

Napsal: sob 08 říj 2011, 11:25
od Jirka P
xlukas.cz píše:nebyt moravaku, tak uz by praha pomali vymrela. si mozes vybrat, bud budes mluvit po nasem moravskem nebo po cigansku


No to jo. Ale furt jste v Praze jen na návštěvě

Teda alespoň doufám

Napsal: sob 08 říj 2011, 17:32
od houzar
z takových to malicherností nebo lépe česky-píčovin může vzniknout i válka
To mi připomělo,vyprávění jedné známe Jugoslávky proč tam tehdy ta válka vznikla
Napsal: ned 09 říj 2011, 14:10
od houzar
Napsal: pon 10 říj 2011, 11:41
od houzar
tak jsme nařídili zimní pneumatiky,zimní kabáty zase příští rok/textilky krachují,musíme jim pomoct/

Napsal: pon 10 říj 2011, 22:11
od DYK77
Fešnej ohoz

Napsal: stř 12 říj 2011, 07:39
od houzar