Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Blanka0600 píše:Ještě k těm co jedou do Rakous - bylo by možná dobré se pojistit, nás dva to na 4 dny vyšlo na cca 200 Kč, člověk nikdy neví, a není to zas taková částka, která by někoho zruinovala! ale je to každého věc
to je dobra vec, souhlasim.
ja jsem to vyresil tak, ze sem vyuzil cestovni pojisteni k platebni karte 300,- kc/rok. myslim, ze to neni tak strasne a nemusim na to myslet, kdyz nekam jedu.
SMART MC01 0,8 CDI Pure 2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km) http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279SCHVÁLENO !!!
Ten můj za 300,- vodě odolává. Předtím jsem měl ten samej ze sportu za 2500,- a chcalo do něj, tak jsem v kempu v 1:00 ráno provizorně roztříhal pytle do koše a slepil je izolepou, abych udělal plachtu, přehodil to přes něj a pak jsem v klidu dospával