Stránka 43 z 55

Napsal: úte 19 srp 2008, 18:57
od Gibon
Při svý šikovnosti to beru jako povinnost :lol:

Napsal: úte 19 srp 2008, 19:51
od xlukas.cz
Blanka0600 píše:Ještě k těm co jedou do Rakous - bylo by možná dobré se pojistit, nás dva to na 4 dny vyšlo na cca 200 Kč, člověk nikdy neví, a není to zas taková částka, která by někoho zruinovala! ale je to každého věc :?:
to je dobra vec, souhlasim.
ja jsem to vyresil tak, ze sem vyuzil cestovni pojisteni k platebni karte :arrow: 300,- kc/rok. myslim, ze to neni tak strasne a nemusim na to myslet, kdyz nekam jedu.

Napsal: úte 19 srp 2008, 20:27
od DYK77
dyno píše:Tak abyste neměli výčitky že jsem se špatně vyspal..... tak jsem se dneska plácnul přes kapsu :wink:
Jo to bude ono. Ještě něco pod sebe a neležíš na zemi a nějakej větší igelit přes něj, co kdyby nebyl až tak vodotěsnej :lol:

Napsal: úte 19 srp 2008, 20:29
od houska
za ty prachy určitě bude

Napsal: úte 19 srp 2008, 20:36
od kimby
Bude...to myslíš vodotěsnej a s podlahou? :lol: Věřme tomu, počasí je v předpovědích takové všelijaké, tak uvidíme, jak ho po ránu najdeme :D

Napsal: úte 19 srp 2008, 20:42
od houska
každej je vodotěsnej s podlahou :lol:

Napsal: úte 19 srp 2008, 20:51
od DYK77
Ten můj za 300,- vodě odolává. Předtím jsem měl ten samej ze sportu za 2500,- a chcalo do něj, tak jsem v kempu v 1:00 ráno provizorně roztříhal pytle do koše a slepil je izolepou, abych udělal plachtu, přehodil to přes něj a pak jsem v klidu dospával :idea:

Napsal: úte 19 srp 2008, 20:52
od DYK77
Letos ale bereme stan Kimby, tak uvažuju, jestli nevezmu isolepu a pytle do koše :lol:

Napsal: úte 19 srp 2008, 21:00
od houska
raději vem

Napsal: úte 19 srp 2008, 21:19
od kimby
JJ, raději vezmeme, nikdy nevíš :lol:

Napsal: úte 19 srp 2008, 21:48
od dyno
houska píše:za ty prachy určitě bude
přesně tak.....vodotěsnej..... s kuchyní, se sprchou a místností pro hosty :P

Napsal: úte 19 srp 2008, 21:57
od Gibon
Pche, mi s Houskou vezeme 4+1 s garaží a přistýlkou.

Napsal: úte 19 srp 2008, 21:59
od kimby
Fíha...to se to někdo má, to si někdo žije :lol:

Napsal: úte 19 srp 2008, 23:46
od DYK77
Se nedoplatěj :lol:

Napsal: stř 20 srp 2008, 03:11
od dyno
Ještě mám jeden dotaz: k čemu je dobrý že jsem se tam zaregistroval ? Bude na mě u vjezdu čekat nějaká slečna hosteska ? A dostanu sušenky a kakao ? :-)