Stránka 45 z 59
Napsal: čtv 26 led 2012, 20:54
od xlukas.cz
hmmmmmm, to se u vas v jablonci mate. moc zavidim

Napsal: čtv 26 led 2012, 21:02
od MausX
jancarik F2 píše:tak jeste ze jen trochu

ja videl snih na horach v praze jednou max. dvakrat cca 2cm

"Kalamita jak na sibiri. Tri centimetru sneha a u muzea 4"

Napsal: čtv 26 led 2012, 21:19
od xlukas.cz
vy si z toho delate prdel, ale opravdu staci par cm snehu na silnicich v praze a je tu totalni kalamita.
Napsal: čtv 26 led 2012, 21:31
od hoboj
xlukas.cz píše:hmmmmmm, to se u vas v jablonci mate. moc zavidim

Mas prives, prijed si, radi ti nalozime co uvezes

Napsal: ned 29 led 2012, 16:10
od houzar
když jsme se vraceli z JVV v Kroměříži tak si jistě vzpomenete jak nás přepadl písek z Afriky a teď
http://www.novinky.cz/domaci/257533-pri ... tupnu.html jsmě zřejmě střed světa
Napsal: pon 30 led 2012, 15:44
od houzar
pěkná fotka nee?

Napsal: úte 31 led 2012, 16:02
od houzar
Napsal: úte 31 led 2012, 21:42
od DYK77
Jediný problém při velkém mrazu nastává, že mi vyleze betonový nájezd a neotevřu vrata u garáže, takže Smartík se nemusí bát, že bych ho v tom mrazu honil

Na druhou stranu se tohle děje už asi 7let a je mi to jedno, těch pár dní co mrzne mě nenas..e

Napsal: stř 01 úno 2012, 07:47
od xlukas.cz
jo tak to ja poznam mrazy podle toho, ze startuju na nekolikaty pokus. v pondeli na 7. vcera na 8.
Napsal: stř 01 úno 2012, 08:02
od DYK77
lavne ze naskoci dedek

dnes rano -10¤C to docela slo
Napsal: stř 01 úno 2012, 09:55
od Druzeta
-13 start na poprvé.

Napsal: stř 01 úno 2012, 10:36
od houzar
za našich mladejch let

Napsal: stř 01 úno 2012, 11:03
od MausX
vcera -12°C na ctvrty pokus
dnes -16°C po trech zahratich na poprve
Napsal: stř 01 úno 2012, 14:31
od Blanka0600
u nás ráno -13, v garáži -8 st. startování v pohodě

Napsal: stř 01 úno 2012, 15:10
od Druzeta
Teď jsem zkoušel startovat bez žhavení, hned jsem startoval a chytlo to okamžitě, bylo -7.