Stránka 45 z 64

Napsal: pát 11 úno 2011, 15:49
od Markéta
My taky, hlavně to zdraví :wink:

Napsal: pát 11 úno 2011, 20:47
od kimby
i za Dykimbovce Božence vše nej a snad brzy naviděnou :-)

Napsal: stř 16 úno 2011, 23:35
od kimby
Kačence Roadstárovic....vše NEJ Kačí k narozkám! A také se doufám sejdeme!
Obrázek

Napsal: čtv 17 úno 2011, 10:15
od Blanka0600
Kačence taky vše nej .... :lol:

Napsal: čtv 17 úno 2011, 10:47
od houzar
taky,taky,tak

Napsal: ned 06 bře 2011, 19:55
od DYK77
Na zdraví všem Mirkům. Z klubu znám dva, takže pozdravujeme *pivo*

Napsal: pon 07 bře 2011, 10:53
od Blanka0600
gratulace i Tomášům :lol:

Napsal: pon 07 bře 2011, 14:28
od DYK77
Taky taky , doufám, že se tady maskot objeví :D

Napsal: pon 07 bře 2011, 14:29
od Tomáš
Kdo je maskot???? :D

Napsal: pon 07 bře 2011, 14:32
od DYK77

Napsal: pon 07 bře 2011, 15:17
od Tomáš
Dík

Napsal: pon 07 bře 2011, 15:32
od DYK77
Není zač. :)
A už slavíš, nebo to necháváš na večer ? :)

Napsal: pon 07 bře 2011, 15:46
od Tomáš
Kéž by, večer mám tréning, takže k svátku dostanu přes držku :lol: . Nicméně slavím vlastně už teď a to fakt, že manželka má 29.4-1.5. volno, čili jedeme na náš první smartí sraz *VV* *smart* *trsám* *pivo* (-:*:-) 8X/

Napsal: pon 07 bře 2011, 15:54
od DYK77
Pěkný začátek a ještě lepší závěr. Nu, kdo chce kam ... :lol:

Napsal: pon 07 bře 2011, 15:58
od Tomáš
Druhej den se zregenerujeme v termálech 8)