Stránka 45 z 64
Napsal: pát 11 úno 2011, 15:49
od Markéta
My taky, hlavně to zdraví

Napsal: pát 11 úno 2011, 20:47
od kimby
i za Dykimbovce Božence vše nej a snad brzy naviděnou

Napsal: stř 16 úno 2011, 23:35
od kimby
Kačence Roadstárovic....vše NEJ Kačí k narozkám! A také se doufám sejdeme!

Napsal: čtv 17 úno 2011, 10:15
od Blanka0600
Kačence taky vše nej ....

Napsal: čtv 17 úno 2011, 10:47
od houzar
taky,taky,tak
Napsal: ned 06 bře 2011, 19:55
od DYK77
Na zdraví všem Mirkům. Z klubu znám dva, takže pozdravujeme

Napsal: pon 07 bře 2011, 10:53
od Blanka0600
gratulace i Tomášům

Napsal: pon 07 bře 2011, 14:28
od DYK77
Taky taky , doufám, že se tady maskot objeví

Napsal: pon 07 bře 2011, 14:29
od Tomáš
Kdo je maskot????

Napsal: pon 07 bře 2011, 14:32
od DYK77
Napsal: pon 07 bře 2011, 15:17
od Tomáš
Dík
Napsal: pon 07 bře 2011, 15:32
od DYK77
Není zač.
A už slavíš, nebo to necháváš na večer ?

Napsal: pon 07 bře 2011, 15:46
od Tomáš
Napsal: pon 07 bře 2011, 15:54
od DYK77
Pěkný začátek a ještě lepší závěr. Nu, kdo chce kam ...

Napsal: pon 07 bře 2011, 15:58
od Tomáš
Druhej den se zregenerujeme v termálech
