Stránka 45 z 64
Napsal: čtv 04 bře 2010, 23:06
od Majkl
co neni může být

ja kdyz muzu tak jedu SMARTem kamkoliv

ta jizda v nem me snad nikdy neomrzi

Napsal: pát 05 bře 2010, 16:45
od sultana
jsem jel jednou cca 1300km do Provence, teda nadvakrát (nejsem šílenec) a ty táhlý úseky v Itálii, když jedeš 10 kiláků jen rovně naprosto stejnou krajinou bez minimální změny, hned by tě aspoň na chvíli omrzelo

Napsal: ned 21 bře 2010, 13:52
od ufo
Napsal: stř 24 bře 2010, 10:08
od sultana
Vítej mezi středně pokročilé

Napsal: stř 24 bře 2010, 17:40
od Panter
trošku jsem zaspal a ejhle..

Napsal: čtv 25 bře 2010, 19:35
od dyno
Ne že bych byl línej to hledat někde v návodu...ale ta vločka je prosím pěkně k čemu ?

Napsal: čtv 25 bře 2010, 19:43
od xlukas.cz
tim, jak jsi tu dlouho nebyl, tak mas teda pekne mezery
to je u aut s teplomerem. pri teplote pod +3 se ukaze vlocka jako vystraha pred moznosti namrazy.
to bys mohl znat z jinych aut.
Napsal: čtv 25 bře 2010, 19:52
od dyno
aha... to bude spíš tím, že od odby co jsem koupil druhýho smarta tak taková zima ještě nebyla....a prvního teplota nezajímala... tak já si holt rok počkám, jestli jí tam budu mít

Napsal: čtv 25 bře 2010, 19:56
od xlukas.cz
pokud se ti pri prepinani kilometru neukazuje i teplota, tak se vlocky nedockas.
Napsal: čtv 25 bře 2010, 20:03
od dyno
jj, ukazuje. při jízdě většinou přepínám právě na teplotu,protože mi to přijde ze všech nabízených jako ten nejzajímavější údaj
Napsal: čtv 25 bře 2010, 20:27
od Apollo
vločku taky neznám ale napadlo mě to z jiných aut... ale co mi vrtá hlavou teplotu mi to při přepínání ukazuje taky ale žádná vločka mi tam nesvítí ani při -20°C

Napsal: pát 26 bře 2010, 06:33
od dyno
třeba to má nějaký zvláštní čídlo, a když si do auta sedne evidentně zkušenej řidič - tak mu to do řízení žádnou vločkou nekecá

Napsal: sob 27 bře 2010, 18:23
od Apollo
aha tak já zkusím dělat blbýho (což nebude taková práce

) a uvidíme co to provede
Napsal: ned 28 bře 2010, 00:30
od Jurko
dnes 37000

Napsal: ned 28 bře 2010, 21:02
od Markéta
xlukas.cz píše:pokud se ti pri prepinani kilometru neukazuje i teplota, tak se vlocky nedockas.
teplotu mám, vločku ne

já ji chci, mně se líbí
