Stránka 46 z 52

Napsal: čtv 11 čer 2009, 22:48
od houska
já taky :lol:

Napsal: čtv 11 čer 2009, 22:49
od Jirka P
No tak v horším budu dělat ostudu s evem, ale kdo to má živit :roll: Nebo ségře znárodním sviště :lol:

Napsal: čtv 11 čer 2009, 22:51
od David0600
nedělej scény dneska jsem s gibonem domluvil že jedem přes litoměřice tak si připrav reflexní vestu (historie se opakuje)

Napsal: čtv 11 čer 2009, 22:52
od Jirka P
:lol: Myslím že jednu vestu jsem objevil!

Napsal: čtv 11 čer 2009, 22:54
od David0600
tak vem radši i kleště, protože může bejt z druhý strany i matka a kukla taky není od věci páč veolie má kamery všude :D

Napsal: čtv 11 čer 2009, 22:56
od Jirka P
:lol: Jestli bude z druhý strany matka a navíc bez taky tak to bude možná v klidu :lol:

Napsal: čtv 11 čer 2009, 22:56
od David0600
hlavně aby tam nebyl sekuriák :lol:

Napsal: čtv 11 čer 2009, 22:57
od houska
bych je zavřel až by zčernali :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Napsal: čtv 11 čer 2009, 23:35
od Jirka P
Koho?

Napsal: pát 12 čer 2009, 10:21
od Barbora
David0600 píše:to jí přejde, kravička? kam bych jí dal?
DO POSTELE :D

Napsal: pát 12 čer 2009, 10:38
od xlukas.cz
ale no tak ... do postele patri neco (spis nekdo) jiny :roll:

Napsal: pát 12 čer 2009, 10:39
od Barbora
xlukas.cz píše:ale no tak ... do postele patri neco (spis nekdo) jiny :roll:
:roll: A CO??? :shock: Ja jsem poslední dobou pro to "neco" nez "nekdo"
Takže pejci a papoušci patří do postýlky. :lol: :lol:

Tak a ted jsem za de*ila :lol: :lol:

Napsal: pát 12 čer 2009, 11:13
od xlukas.cz
nejsi :D

zviratko je v posteli nenarocne, tim skryva jiste vyhody.

Napsal: pát 12 čer 2009, 14:27
od Jirka P
Barbora píše:
David0600 píše:to jí přejde, kravička? kam bych jí dal?
DO POSTELE :D
Jednu krávu jsem v posteli měl a strašně nerad na to vzpomínám... :roll:

Napsal: pát 12 čer 2009, 14:37
od houska
vole :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: