Stránka 46 z 52
Napsal: čtv 11 čer 2009, 22:48
od houska
já taky

Napsal: čtv 11 čer 2009, 22:49
od Jirka P
No tak v horším budu dělat ostudu s evem, ale kdo to má živit

Nebo ségře znárodním sviště

Napsal: čtv 11 čer 2009, 22:51
od David0600
nedělej scény dneska jsem s gibonem domluvil že jedem přes litoměřice tak si připrav reflexní vestu (historie se opakuje)
Napsal: čtv 11 čer 2009, 22:52
od Jirka P

Myslím že jednu vestu jsem objevil!
Napsal: čtv 11 čer 2009, 22:54
od David0600
tak vem radši i kleště, protože může bejt z druhý strany i matka a kukla taky není od věci páč veolie má kamery všude

Napsal: čtv 11 čer 2009, 22:56
od Jirka P

Jestli bude z druhý strany matka a navíc bez taky tak to bude možná v klidu

Napsal: čtv 11 čer 2009, 22:56
od David0600
hlavně aby tam nebyl sekuriák

Napsal: čtv 11 čer 2009, 22:57
od houska
Napsal: čtv 11 čer 2009, 23:35
od Jirka P
Koho?
Napsal: pát 12 čer 2009, 10:21
od Barbora
David0600 píše:to jí přejde, kravička? kam bych jí dal?
DO POSTELE

Napsal: pát 12 čer 2009, 10:38
od xlukas.cz
ale no tak ... do postele patri neco (spis nekdo) jiny

Napsal: pát 12 čer 2009, 10:39
od Barbora
xlukas.cz píše:ale no tak ... do postele patri neco (spis nekdo) jiny


A CO???

Ja jsem poslední dobou pro to "neco" nez "nekdo"
Takže pejci a papoušci patří do postýlky.
Tak a ted jsem za de*ila

Napsal: pát 12 čer 2009, 11:13
od xlukas.cz
nejsi
zviratko je v posteli nenarocne, tim skryva jiste vyhody.
Napsal: pát 12 čer 2009, 14:27
od Jirka P
Barbora píše:David0600 píše:to jí přejde, kravička? kam bych jí dal?
DO POSTELE

Jednu krávu jsem v posteli měl a strašně nerad na to vzpomínám...

Napsal: pát 12 čer 2009, 14:37
od houska