Stránka 46 z 69
Re: jo...chtělo by to podložky pod zadní...
Napsal: úte 22 zář 2009, 14:53
od xlukas.cz
martin11 píše:xlukas.cz píše:jak to myslis, problem s parkovanim

ja se smartem neparkovavam nikde na tesno a kdyz teda u prace ano, tak vetsinou to z auta vypada ze jde o centimetry, kdyz vyjizdim a najizdim. krom dvou oderek zatim nic. chce to met kola mimo auto a potom je to i celkem jedno

...zdravím...to je ono...nevidim zadní kola...chtělo by to podložky...ale ptal jsem se u Mercedesu v Práglu...a řekli, že když se něco stane tak mám po záruce....ale 2-3 cm vzadu by to sneslo.....kde je ...ty podložky seženu....???...asi budou muset být delší šrouby....???....
....mám Smartíka celýho černýho pneu splývaj s kastlí....no snad si zvyknu brzy.....těším se na sraz v Praze....doufám , že bude...??....jinam nemam

...čas...všechny zdraví martin11

prd po zaruce. nikdo nema sanci poznat, ze tam podlozky byly

, pokud je tam neuvidi sami.
ja sem mel 25 mm na vsech kolech. melo by to stacit. ano. srouby je potreba delsi. podlozky koupis napr.
http://www.rusmich-tuning.cz/KOLA-a-pri ... d1891.html nebo si je nechas udelat od kamarada z duralu (hlinik je proti tomu tezky).
v praze na srazu nevim nevim. vcera sme ho odpiskali. musis dojet na moravu a o casu uz ani slovo. nejde o nic jineho nez o spravne poradi priorit

Napsal: úte 22 zář 2009, 14:56
od xlukas.cz
Spajky007 píše:v Praze dodávky pokutujou popsaný zaplí majáky a blikny a měšáci mají pre když nebily městský tak si tě nikdo nevšiml.
mestaci vsude naprosto bezduvodne buzeruji ridice. na nikoho jineho si netroufaji. mestaci by meli dohlizet na verejny poradek, jenomze se z nich stala neznala otravna dopravni policie. statni policajti nikdy na takove kraviny jako parkovani a zastaveni nehledeli, protoze je to nepodstatne.
uz ani ta dalnicni policie nema snahu minimalizovat nebezpeci. pokazde co jedu po dalnici, tak si tam ridici parkuji v odstavnem pruhu. casto se jen vycurat

Napsal: stř 23 zář 2009, 00:42
od hadak
no nejlepsi kousek se jim povedl tento rok, kdy na konci rozvadovske spojky dali 80 km/h na rovnice dlouhe nekolik set metru. Proc? ABy si od te doby v klidu mohli merit rychlost. Jsou tam ob den!

Napsal: čtv 24 zář 2009, 22:12
od Jurko
Napsal: čtv 24 zář 2009, 23:00
od Gibon
Má nějakej plesnivej blatník, či co?
Napsal: čtv 24 zář 2009, 23:01
od DYK77
Silniční lišej
Napsal: čtv 24 zář 2009, 23:08
od Jurko
ma airbrush po celom boku....
Napsal: čtv 24 zář 2009, 23:11
od Gibon
Jako falešná koroze?
To bych dal pravou zadarmo a peníze propil s Houskyčem

Napsal: čtv 24 zář 2009, 23:15
od houska
nepiju

Napsal: čtv 24 zář 2009, 23:18
od DYK77
Už je to tu zas

Napsal: čtv 24 zář 2009, 23:22
od houska
Napsal: čtv 24 zář 2009, 23:26
od DYK77
Hele v každý ruce Viktorku, to zas bude ...

Napsal: čtv 24 zář 2009, 23:28
od Gibon
Já se do toho Kyjova vyloženě těším

Napsal: čtv 24 zář 2009, 23:29
od DYK77
to jó jó jó

Napsal: čtv 24 zář 2009, 23:46
od houska
viktorka jede jo?
