Stránka 47 z 82

Napsal: čtv 15 zář 2011, 18:10
od nedojedl
co ti lidi blbnou...

Napsal: sob 17 zář 2011, 08:26
od xlukas.cz
tak mam vcera dalsi zarez :?
prejel sem kocku :roll: mela to dokonale vypocitane. z leve strany pod leve kolo. i kdyz sem brzdil, tak ji to vyslo.

Napsal: sob 17 zář 2011, 09:09
od nedojedl
Co máte dnes na oběd? neříkej že králíka...

Napsal: sob 17 zář 2011, 10:42
od xlukas.cz
kdepak :-D
aby toho nebylo malo, tak rano sem sejmul dva ptaky :lol:

Napsal: sob 17 zář 2011, 13:53
od nedojedl
ochranáře zvířat na tebe !!! :lol:

Napsal: pon 19 zář 2011, 08:00
od houzar

Napsal: pon 19 zář 2011, 15:12
od nedojedl
ježíš to musela být šlupka :shock: :(

Napsal: pon 19 zář 2011, 15:55
od Gibon
Poslední rychlost před nárazem je 65km/h
Řidič byl v bezvědomí a nebo mrtvý ještě před nárazem.

Napsal: pon 19 zář 2011, 15:56
od Druzeta
Tak to je hustý, to musela bejt pořádná rána.

Napsal: pon 19 zář 2011, 16:04
od Gibon
To je neopravitelný. To půjde rovnou na díly.

Napsal: pon 19 zář 2011, 16:31
od xlukas.cz
obe na dily?

Napsal: pon 19 zář 2011, 21:49
od Gibon
Obě.
Ta T14 je uplně v tahu. Uvnitř je to jako vlny na moři.

Napsal: pon 19 zář 2011, 22:42
od xlukas.cz
pritom ta porsche vypada na prvni pohled "netknuta".

Napsal: úte 20 zář 2011, 21:35
od houzar

Napsal: stř 21 zář 2011, 00:22
od xlukas.cz
a to by jeden rekl, ze v jeho veku, uz by mohl met rozum a jezdit slusne, co?