Stránka 47 z 64

Napsal: pon 28 bře 2011, 20:51
od ufo
Díky všem. Ráda bych kousek poslala-je opravdu výborný :P marcipán miluju :oops:

Napsal: pon 11 dub 2011, 23:39
od DYK77
Vše nejlepší Barboře Obrázek k narozeninám přejí DyKimbovci :wink:

Napsal: úte 12 dub 2011, 07:58
od Barbora
Děkuji :D :-*

Napsal: úte 12 dub 2011, 08:41
od Blanka0600
taky přejeme vše nej... hodně lásky, no zkrátka, a je vše v pohodě :lol:

Napsal: úte 12 dub 2011, 10:37
od martin11
eva a martin *pivo*

Napsal: úte 12 dub 2011, 11:33
od ufo
Taky přeji všechno nej,nej.
Dana

Napsal: úte 12 dub 2011, 12:22
od Janík
Janíkovci se přidávají ke gratulantům :-*

Napsal: úte 12 dub 2011, 13:20
od Barbora
*cici2*

Napsal: úte 12 dub 2011, 13:44
od houzar
to to letí- taky se připojujeme ke gratulaci

Napsal: úte 12 dub 2011, 17:56
od STAS1
Všechno nejlepší :D

Napsal: úte 12 dub 2011, 21:11
od xlukas.cz
barco, zatim vsecko nejlepsi a doufam, ze zitra to oslavime osobne :wink:

Napsal: stř 13 dub 2011, 08:58
od Barbora
xlukas.cz píše:barco, zatim vsecko nejlepsi a doufam, ze zitra to oslavime osobne :wink:
OK beru tě za slovo :wink:

Napsal: stř 13 dub 2011, 09:11
od Barbora
Děkuji Vám všem za vaše přání :-*

Napsal: stř 13 dub 2011, 10:54
od Markéta
Pozdě, ale přece, Baruško, všechno nej nej nej !!! Markéta a Jarek

Napsal: ned 24 dub 2011, 18:36
od Barbora
Vsem nasim Jirikum prejeme to nejlepsi tomu dnesnimu svatku preji Bara s Gibonem