Stránka 48 z 64

Napsal: ned 24 dub 2011, 20:26
od xlukas.cz
vseckym jirkum taky prejeme vsecko nejlepsi.

opraveno :wink:

Napsal: ned 24 dub 2011, 21:58
od Jurko
neviem co je rikik, ale za uprimne priania dakujem :-)

Napsal: ned 24 dub 2011, 22:23
od Markéta
Všem Jirkům vše nej nej nej Markéta a Jarek

Napsal: úte 26 dub 2011, 08:51
od Blanka0600
:oops: sice pozdě, ale přece - Jirkům vše nej :lol:

Napsal: úte 26 dub 2011, 12:30
od houzar
Jirkům a štírům- a už začne to teplo

Napsal: úte 26 dub 2011, 14:00
od DYK77
Já se hlásím, díky, díky :)

Napsal: stř 27 dub 2011, 10:24
od Apollo
já se taky hlásím dík :wink:

Napsal: pon 23 kvě 2011, 11:59
od kimby
Vše nejlepší p.Houzarovi k jeho dnešnímu svátku!!! Přejí DyKimbovci :-)

Napsal: pon 23 kvě 2011, 13:11
od sultana
Vše nej pro Vladimíra *pivo* , hodně zdraví :!: sultana crew

Napsal: pon 23 kvě 2011, 13:15
od Markéta
Láďo, taky přejeme všechno nej nej, hlavně zdravíčko !!!!!!!!!!

Napsal: pon 23 kvě 2011, 15:15
od Blanka0600
Vláďo, vše nej....

Napsal: pon 23 kvě 2011, 20:53
od STAS1
Od nás takýýýý vše nej.... :lol:

Napsal: úte 24 kvě 2011, 10:24
od Barbora
a dnes Janičkám popřejeme :D Hodně štěstí, zdraví lásky .... :D

Napsal: úte 24 kvě 2011, 10:36
od Gibon
Janám hodně štěstí, zdraví

a hlavně ty prachy. :D

Napsal: úte 24 kvě 2011, 10:51
od DYK77
Jo jo a hodně sexuální svěžesti . DYKimbovcí