Stránka 48 z 64
Napsal: ned 24 dub 2011, 20:26
od xlukas.cz
vseckym jirkum taky prejeme vsecko nejlepsi.
opraveno

Napsal: ned 24 dub 2011, 21:58
od Jurko
neviem co je rikik, ale za uprimne priania dakujem

Napsal: ned 24 dub 2011, 22:23
od Markéta
Všem Jirkům vše nej nej nej Markéta a Jarek
Napsal: úte 26 dub 2011, 08:51
od Blanka0600

sice pozdě, ale přece - Jirkům vše nej

Napsal: úte 26 dub 2011, 12:30
od houzar
Jirkům a štírům- a už začne to teplo
Napsal: úte 26 dub 2011, 14:00
od DYK77
Já se hlásím, díky, díky

Napsal: stř 27 dub 2011, 10:24
od Apollo
já se taky hlásím dík

Napsal: pon 23 kvě 2011, 11:59
od kimby
Vše nejlepší p.Houzarovi k jeho dnešnímu svátku!!! Přejí DyKimbovci

Napsal: pon 23 kvě 2011, 13:11
od sultana
Vše nej pro Vladimíra

, hodně zdraví

sultana crew
Napsal: pon 23 kvě 2011, 13:15
od Markéta
Láďo, taky přejeme všechno nej nej, hlavně zdravíčko !!!!!!!!!!
Napsal: pon 23 kvě 2011, 15:15
od Blanka0600
Vláďo, vše nej....
Napsal: pon 23 kvě 2011, 20:53
od STAS1
Od nás takýýýý vše nej....

Napsal: úte 24 kvě 2011, 10:24
od Barbora
a dnes Janičkám popřejeme

Hodně štěstí, zdraví lásky ....

Napsal: úte 24 kvě 2011, 10:36
od Gibon
Janám hodně štěstí, zdraví
a hlavně ty prachy.

Napsal: úte 24 kvě 2011, 10:51
od DYK77
Jo jo a hodně sexuální svěžesti . DYKimbovcí