Stránka 49 z 69

Napsal: pát 23 říj 2009, 20:23
od DYK77
Markéta píše:...to je čirá závist, nic víc.
Svatá pravda *VV*



ale ono vás je taky dost :lol:

Napsal: ned 25 říj 2009, 22:57
od Michal71
Markéta píše:Stejně je zvláštní, kolik lidí se rozčiluje, kolik zabere Smart místa :lol:
Známá se rozčilovala, že když někde zaparkuje smart příčně k chodníku
a pak odjede,tak tam zbyde jen malé místo. Tak jsem jí řekla, že to je
zase akorát na Smarta.

Jak já říkám, to je čirá závist, nic víc.
S tím jsem se také setkal ale nadával mi dědula když jsem odjížděl a nemohl pochopit že ta mezera tam byla dřív než jsem do ní já zaparkoval

Napsal: stř 28 říj 2009, 01:28
od hadak
No ja mel jeden vystavni letacek prilepeny na dverich. Stalo v nem asi toto:
"MÙŽETE PROSÍM ODKLIDIT MRTVÉHO PTÁKA Z VAŠEHO BALKONU. VŠUDE ŘÁDÍ PTAČÍ CHŘIPKA!"

...co ja nekomu budu vysvetlovat, ze ta hrdlicka, co je nehnute v mem krmitku, sedi zrovna na vajicku a jeste k tomu normalne dycha :D

Kaslat na to a ignorovat vsechny anonymy. 8)

Napsal: stř 28 říj 2009, 09:27
od kimby
hadak píše:No ja mel jeden vystavni letacek prilepeny na dverich. Stalo v nem asi toto:
"MÙŽETE PROSÍM ODKLIDIT MRTVÉHO PTÁKA Z VAŠEHO BALKONU. VŠUDE ŘÁDÍ PTAČÍ CHŘIPKA!"

...co ja nekomu budu vysvetlovat, ze ta hrdlicka, co je nehnute v mem krmitku, sedi zrovna na vajicku a jeste k tomu normalne dycha :D

Kaslat na to a ignorovat vsechny anonymy. 8)
to nemá chybu :shock:

Napsal: stř 28 říj 2009, 21:29
od xlukas.cz
:-))) :-)))

Napsal: čtv 29 říj 2009, 14:57
od Barbora
hadak píše:No ja mel jeden vystavni letacek prilepeny na dverich. Stalo v nem asi toto:
"MÙŽETE PROSÍM ODKLIDIT MRTVÉHO PTÁKA Z VAŠEHO BALKONU. VŠUDE ŘÁDÍ PTAČÍ CHŘIPKA!"

...co ja nekomu budu vysvetlovat, ze ta hrdlicka, co je nehnute v mem krmitku, sedi zrovna na vajicku a jeste k tomu normalne dycha :D

Kaslat na to a ignorovat vsechny anonymy. 8)
ja jak mam toho papuška tak mu bylo špatně a sedíme v čekarně u veterináře a lidi se ptaji co to je a co mu je?? A ja na to on má asi chřipku a čekárna byla prázdná :shock: :lol:

Napsal: čtv 29 říj 2009, 15:03
od Gibon
:lol:

Napsal: čtv 29 říj 2009, 15:09
od Gibon
Ještě bych ho naučil prskat na lidi.

Napsal: čtv 29 říj 2009, 16:02
od xlukas.cz
:-))) :-))) :-))) :-))) :-)))

Napsal: pon 02 lis 2009, 18:28
od hadak
Gibon píše:Ještě bych ho naučil prskat na lidi.
ne radsi jsem ji rovnou naucil chrochtat a mame od sousedu klid :)

Napsal: úte 03 lis 2009, 08:39
od Barbora
hadak píše:
Gibon píše:Ještě bych ho naučil prskat na lidi.
ne radsi jsem ji rovnou naucil chrochtat a mame od sousedu klid :)
no to spíš :lol:
Kýchat, kašlat už umí 8)
ted si hraje na orla :lol: blázen :lol: Rostáhne krídla chodí po kleci a řve "tady orel" :lol: Já mu zakážu televizi :lol:

Napsal: úte 03 lis 2009, 14:01
od Gibon
Fakt :?:

:lol: :lol: :lol:

Napsal: čtv 05 lis 2009, 18:43
od houzar
Obrázek

Nie, nepozeráte sa na fotku dvora niektorého z autobazárov. Takýto chaos zavládol na istom firemnom parkovisku v Košiciach!

Napsal: pon 23 lis 2009, 16:52
od houzar

Napsal: úte 24 lis 2009, 09:02
od hadak
zakoupil jsem garaz pro auto a hle vesla se mi tam nakonec auta obe dve :D

Obrázek