Stránka 50 z 70

Napsal: pon 19 říj 2009, 21:18
od Druzeta
Robin píše:hmm, stejně dobrý. ale na druhou stranu mě to nepřekvapuje zas tak. poňáč starší brabus si imho nekoupí nikdo, kdo smarta nemá, poňáč neví co to je. a ten kdo ho má, se obvykle nekouká po stejnym modelu v brabusu.. takže pro laika je to drahý a ostatní to nenajdou..
V to jsem doufal že na to nebude kupní síla, že to nikdo neocení a když nebude zájem tak bude prostor k licitaci o ceně, navíc jsem to měl asi jenom 30km z domu.

Napsal: pon 19 říj 2009, 22:59
od marab
Druzeta píše: V to jsem doufal že na to nebude kupní síla, že to nikdo neocení a když nebude zájem tak bude prostor k licitaci o ceně, navíc jsem to měl asi jenom 30km z domu.
Přesně tak to i dopadlo. Majitel poznal, že tohle může koupit jen opravdový fanda, ale že kupní síla na to dnes prostě není. A ještě ho tlačil prodej, protože potřeboval peníze, takže prostor na jednání byl krásný. Nakonec jsem musel sám sebe zarazit, protože mi to čest už nedovolila...auto je v perfektním stavu a už jsem nebyl sám ochoten licitovat dál :)

Napsal: pon 19 říj 2009, 23:02
od marab
Druzeta píše:Originál Brabus koupený na Chodově, ale ta horší výbava,Nightrun, nemá to kožený sedadla, má to látkový takový světle šedý, nemá to Brabus přední mřížku a nemá to znáčky Brabus na víčku nádrže.
Tak znaky na nádrž už mám vyhlídnuté na ebay, mřížka se dá taky sehnat, i když ta za 1600 bude asi jen replika. Ale hlavice na řadící páku a pedály jsou drahý jako prase...to by teď ze mě manželka udělala dva malý do školky...

Na druhou stranu si říkám, že s tím v Praze zase nechci moc provokovat, tak to možná nechám nenápadný jak to je :roll:

brabus

Napsal: sob 24 říj 2009, 14:55
od Oldrich Salek
kluci ja od toho prodejce tam viděl dva ty brabusy oba byly černé a jeden byl dokonce i v kůži a v té vyšší výbavě byl taky zakoupen v CHodově byl asi o 20tisíc dražší taky se mi moc líbil jsem zvědav kde se objeví

ukazky autiček

Napsal: stř 03 úno 2010, 15:54
od martin11
Ukázky krizových modelů sportovních aut
Publikováno: Pátek, Leden 15, 2010 6:00 autorem mar v rubrice Auto&Moto, Home, Zábava S čím budeme nuceni jezdit díky krizi? Přinášíme Vám ukázky sportovních aut ve verzi “smart”.

Smarta zná každý, ale kdyby se náhodou našel ještě někdo, kdo tohle auto nikdy neviděl, tak tady je:



A teď už tu máme prvního prcka.

S-Corvette:

S-Lamborghini:S-Porsche:

S-Ferrari:

S-Audi:



Jako sranda je to dobrý, dovedl bych si to ještě představit pro syna na hraní, ale jinak nebrat. Ještě že u nás máme jiná auta, nebo jezdíme na koních.


hm...fotky se neukázaly....nevím jak je sem dát :oops:

Napsal: stř 03 úno 2010, 16:00
od Gibon
Tak si to přečti.
Sekce "Než začnete brouzdat/vkládání obrázků"

Napsal: ned 14 bře 2010, 20:29
od dyno
Tak jenom pro informaci jak vypadá můj nový prckoidní přírůstek :lol:


Obrázek
Obrázek
Obrázek

Napsal: pon 15 bře 2010, 12:12
od xlukas.cz
z auto esa :?:

Napsal: pon 15 bře 2010, 15:15
od dyno
to nebylo těžký uhodnout, že ? :wink:

Napsal: pon 15 bře 2010, 15:33
od xlukas.cz
:lol:
doufam, ze budes met vic stesti nez ostatni.
znam par lidi, co tam koupili smarta pred smrti :cry:

Napsal: pon 15 bře 2010, 16:03
od dyno
No jo, tak zkusit se má všechno....radost z toho samozřejmě mít nebudu, ale zase to není taková investice abych se kvůli tomu šel zastřelit... já mám bohužel docela špatný zkušenosti s kupováním aut na ulici, a praktiky v bazarech jsou podle mě všude hodně podobný. Tak nezbývá než mi fandit.... :P

Napsal: pon 15 bře 2010, 16:04
od xlukas.cz
vzhledem k tomu, ze sis koupil znovu smarta, tak ver, ze ti fandim *1*.

Napsal: pon 15 bře 2010, 17:45
od Majkl
Dyno: co je to za rok? nove logo na predku a stara svetla, typuju 2001, 2002 tesne pred faceliftem?

Napsal: pon 15 bře 2010, 18:55
od dyno
No tvrdili, že 2000, ale jestli mi řeknete, že je slepenej ze dvou jinejch... tak já si ho stejně nechám :P

Napsal: pon 15 bře 2010, 18:56
od Spajky007
já mam 2002 po facelitu a žádnej znak vepředu nemam :cry:



ale to auto a ho koupíš kdekoliv může bejt KO záleží která kurva ho tam dala já koupil od soukromníka a motor v prdely než ho prodal dolil litr oleje a že prej olej nekontroluje takže asi tak. lidi sou kurvy