Stránka 50 z 67

Napsal: čtv 21 bře 2013, 16:23
od hoboj
Ja si zase myslim ze spina nejen pri zvyseni napeti, ale i pri snizeni napeti. Kdyz totiz pripojim nabijecku na telefon tak pri vypnutem zapalovani mi deni sviceni blika v rytmu nabijeni telefonu. :)

Napsal: čtv 21 bře 2013, 17:59
od Winterwolf
Souhlas, spíná při změně napětí :-)

Napsal: čtv 04 dub 2013, 10:17
od Druzeta

Napsal: čtv 04 dub 2013, 10:41
od xlukas.cz
myslim, ze skonci hodne levne. laik nebude resit co je to za disky.

Napsal: čtv 04 dub 2013, 11:00
od Druzeta
No já myslím že to skončí bez příhozu.

Napsal: čtv 04 dub 2013, 15:38
od xlukas.cz
jako neni to vyloucene. protoze ... kdyz si spocitas, co by staly nove pneu, tak je to dost palka za tu sadu.

Napsal: čtv 04 dub 2013, 15:51
od Druzeta
Už je taky jiná doba, komu nevadí investovat x peněz do kol tak začne 451, když mu nebude vadit jako mě kvůli tomu že je větší.

Napsal: čtv 04 dub 2013, 15:54
od jancarik F2
A na 451 nejdou?

Napsal: čtv 04 dub 2013, 16:18
od Druzeta
Předek je stejnej a zadek bude koukat ven, jestli se nepletu, přední z 451 mám na 450.I když Bára má myslím na 451 zimáky z 450.
451 má vzadu ET33, 450 má ET-1

Napsal: čtv 04 dub 2013, 20:51
od kuher
Nemá tam napsanou šířku ráfků. Předek by šel i na 450, já mám ET 24 a ráfek 5". Zadek mám ET 25 s 3 cm. podložkou a ráfek 6", je to zhruba s blatníkem, tak to udávané ET -1 by tam asi také šlo. Na 451 v žádném případě. Jsou ale kur...y drahé. Přitom na nov. typ je ráfků dost a pěkné, na rozdíl našich 450. :(

Napsal: čtv 04 dub 2013, 22:57
od xlukas.cz
drahe to neni. to jsou brabusy :-)
prodal sem sadu vc. pneu za 25 tis. (to si nejsu jisty, cenu si uz nepamatuju) coz byla nizsi cena nez se daly bezne sehnat.
tady taky musis brat v uvahu to, ze predek jsou 16" a zadek 17" v zadu jsou pneu 225

Napsal: pát 05 dub 2013, 09:29
od Druzeta
Tyhle jsou ale předek i zadek 16" :wink:

Napsal: pát 05 dub 2013, 20:26
od kuher
:D :shock: To bych měl dražší kola, než zytek auta. Při tom na nich nevidím nic, moc. Bych řekl, že jsou některé hezčí a za polovic peněz. :roll:

Napsal: sob 06 dub 2013, 12:04
od xlukas.cz
:oops: ja sem to zase tak nestudoval. jen obrazky a cenu.

kuhere, to tak brat nemozes. to je stejne jako rict, ze jsou i peknejsi a lepsi auta nez je smart :-). ano, jsou, ale uz to neni smart :lol:

Napsal: sob 06 dub 2013, 16:03
od kuher
Však jsem ještě ve Ford-clubu a to jsou s některými řádné výměny názorů. Oni obhajují jen Focuse a jiné u nich už auto není. Byl jsem s nima, tedy čumět, na sprintu v Senici a vytočil jsem je do extrému, když jsem řekl, "běžte se vy...t, Smartem bych Vám natrhl zadek", jezdíte jako ponocní. Tak jsem si , tedy bez dovolení skopčil ten tacháč a při nejbližší příležitosti jim to tam dám. :D Jsem takový starý i věkem, provokatér. A sory za OT!! :(