Stránka 50 z 67
Napsal: čtv 21 bře 2013, 16:23
od hoboj
Ja si zase myslim ze spina nejen pri zvyseni napeti, ale i pri snizeni napeti. Kdyz totiz pripojim nabijecku na telefon tak pri vypnutem zapalovani mi deni sviceni blika v rytmu nabijeni telefonu.

Napsal: čtv 21 bře 2013, 17:59
od Winterwolf
Souhlas, spíná při změně napětí

Napsal: čtv 04 dub 2013, 10:17
od Druzeta
Napsal: čtv 04 dub 2013, 10:41
od xlukas.cz
myslim, ze skonci hodne levne. laik nebude resit co je to za disky.
Napsal: čtv 04 dub 2013, 11:00
od Druzeta
No já myslím že to skončí bez příhozu.
Napsal: čtv 04 dub 2013, 15:38
od xlukas.cz
jako neni to vyloucene. protoze ... kdyz si spocitas, co by staly nove pneu, tak je to dost palka za tu sadu.
Napsal: čtv 04 dub 2013, 15:51
od Druzeta
Už je taky jiná doba, komu nevadí investovat x peněz do kol tak začne 451, když mu nebude vadit jako mě kvůli tomu že je větší.
Napsal: čtv 04 dub 2013, 15:54
od jancarik F2
A na 451 nejdou?
Napsal: čtv 04 dub 2013, 16:18
od Druzeta
Předek je stejnej a zadek bude koukat ven, jestli se nepletu, přední z 451 mám na 450.I když Bára má myslím na 451 zimáky z 450.
451 má vzadu ET33, 450 má ET-1
Napsal: čtv 04 dub 2013, 20:51
od kuher
Nemá tam napsanou šířku ráfků. Předek by šel i na 450, já mám ET 24 a ráfek 5". Zadek mám ET 25 s 3 cm. podložkou a ráfek 6", je to zhruba s blatníkem, tak to udávané ET -1 by tam asi také šlo. Na 451 v žádném případě. Jsou ale kur...y drahé. Přitom na nov. typ je ráfků dost a pěkné, na rozdíl našich 450.

Napsal: čtv 04 dub 2013, 22:57
od xlukas.cz
drahe to neni. to jsou brabusy

prodal sem sadu vc. pneu za 25 tis. (to si nejsu jisty, cenu si uz nepamatuju) coz byla nizsi cena nez se daly bezne sehnat.
tady taky musis brat v uvahu to, ze predek jsou 16" a zadek 17" v zadu jsou pneu 225
Napsal: pát 05 dub 2013, 09:29
od Druzeta
Tyhle jsou ale předek i zadek 16"

Napsal: pát 05 dub 2013, 20:26
od kuher
Napsal: sob 06 dub 2013, 12:04
od xlukas.cz

ja sem to zase tak nestudoval. jen obrazky a cenu.
kuhere, to tak brat nemozes. to je stejne jako rict, ze jsou i peknejsi a lepsi auta nez je smart

. ano, jsou, ale uz to neni smart

Napsal: sob 06 dub 2013, 16:03
od kuher
Však jsem ještě ve Ford-clubu a to jsou s některými řádné výměny názorů. Oni obhajují jen Focuse a jiné u nich už auto není. Byl jsem s nima, tedy čumět, na sprintu v Senici a vytočil jsem je do extrému, když jsem řekl, "běžte se vy...t, Smartem bych Vám natrhl zadek", jezdíte jako ponocní. Tak jsem si , tedy bez dovolení skopčil ten tacháč a při nejbližší příležitosti jim to tam dám.

Jsem takový starý i věkem, provokatér. A sory za OT!!
