Stránka 6 z 36

Napsal: čtv 04 zář 2008, 10:43
od David0600
hele hele né tak zhurta co by na to řekla makyna 8)

Napsal: čtv 04 zář 2008, 11:04
od Barbora
To nevim, to by bylo blbi co??
Ja by jsi chtela jen sahnout.

Napsal: čtv 04 zář 2008, 11:19
od Gibon
Hohoho, jak jsem psal včera Makyna je na týden pryč. Můžeme na sebe šahat do aleluja :lol:

Napsal: čtv 04 zář 2008, 11:25
od Barbora
:lol: :lol: :lol: :-*

Napsal: čtv 04 zář 2008, 12:05
od kimby
Také nemusím takové šampónky :lol: takže Gibon originál je lepší a ps: navíc tento Gibon nemá takový smysl pro legraci a pro foto...takže nebrat.

A ps: kočka odjela a myši mají prééé. No to tedy nee, to se řekne :lol:

Napsal: čtv 04 zář 2008, 12:11
od Barbora
hups :shock: a mame pruser.
Ale pockej ja nevim kde mam Miš (Michal proto "i")
Kam ze to odjela?? Nebo odjeli
:lol: :lol: :lol: :lol:

Napsal: čtv 04 zář 2008, 13:42
od Gibon
Olalaaa, A ty z toho Mostu, pššššt! :lol:

Napsal: čtv 04 zář 2008, 13:48
od David0600
přesně tak pšt, vytáhnout to až na srazu takhle by jsme z toho nic neměli :lol:

Napsal: čtv 04 zář 2008, 14:10
od DYK77
David0600 píše:takhle by jsme z toho nic neměli :lol:
:lol:

Napsal: čtv 04 zář 2008, 14:13
od DYK77
Barbora píše:
Takovej krasnej doplnek na hrani
Jsi si jistá, že si hraje s holkama ? :lol:

Napsal: čtv 04 zář 2008, 14:45
od kimby
No už jsem zticha :cry: jenže přeci se říká, žalovat se nemá a dál to znáte... :lol:

Napsal: čtv 04 zář 2008, 14:50
od DYK77
kimby píše:a dál to znáte... :lol:
neznám :shock:

Napsal: čtv 04 zář 2008, 14:53
od Gibon
... ale hlásit se to musí. Alibismus :D

Napsal: čtv 04 zář 2008, 14:55
od DYK77
Jo tak to znám :lol:

Napsal: čtv 04 zář 2008, 15:12
od Barbora
DYK77 píše:
Barbora píše:
Takovej krasnej doplnek na hrani
Jsi si jistá, že si hraje s holkama ? :lol:
Jste hrozny!
No tak co tak si budem hrat s panenkama a hadat se o depilační strojky.
Ted jsem si zpomela co se stalo brachovy: Jel s kamaradem maminy Smartem a zastavili na semaforu a vedle nich buchty. Kluci zkusili nejaky masirky a ta jedna povida "docela dobry" a ta druha podivej se jaky maji auto to musej byt bukvice. :lol: