Stránka 6 z 14
Napsal: ned 14 čer 2009, 14:51
od David0600
ten na výletě jsem byl já

kdyby jste do telefonu uvedli že jde o smarta a že seš to ty tak jsem ti to zařídil
Napsal: ned 14 čer 2009, 15:11
od Druzeta
Já se hlásím že jsem byl taky na výletě a dokonce jsem potkal pár

a několik

Napsal: ned 14 čer 2009, 15:12
od Janík
čekáme na fotky a info z toho všeho výletu

Napsal: ned 14 čer 2009, 15:13
od Druzeta
Já jsem nic nefotil od toho tam byli jiní.

Napsal: ned 14 čer 2009, 15:14
od David0600
fotky až se připojí canonýři a na info se radši neptej

Napsal: ned 14 čer 2009, 15:15
od Janík
tak teď mě to začalo zajímt ještě víc

Napsal: ned 14 čer 2009, 15:16
od David0600
jsme houskový řikali a na ten hasičák nesahá

Napsal: ned 14 čer 2009, 15:17
od Janík
Napsal: ned 14 čer 2009, 15:20
od Druzeta
Housková se chce přihlásit ke sboru dobrovolných hasičů.

Napsal: ned 14 čer 2009, 15:21
od Janík
pane bože, co jste to tam prováděli!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napsal: ned 14 čer 2009, 15:22
od Druzeta
Hasili žízeň.
Na střeše.

Napsal: ned 14 čer 2009, 15:24
od Janík
z vás to teda leze!!!! no ale na ty fotky se už fakt těším... určitě to byla svatba na kterou Dyk a Kimby nezapomenou

jak vás znám...

Napsal: ned 14 čer 2009, 15:26
od Druzeta
Hlavně na to nezapomene majitel toho objektu.

Napsal: ned 14 čer 2009, 15:27
od Janík
podle toho náznaku tomu věřim... už má spočítanou škodu? chudák...
Napsal: ned 14 čer 2009, 15:47
od L.Victorie
David0600 píše:ten na výletě jsem byl já

kdyby jste do telefonu uvedli že jde o smarta a že seš to ty tak jsem ti to zařídil
Cooože?? Tak to je dobrý teda nooo....

Akorát nevím jestli jsem s tebou mluvila já nebo kámoška..