Stránka 6 z 14

Napsal: ned 14 čer 2009, 14:51
od David0600
ten na výletě jsem byl já :lol: kdyby jste do telefonu uvedli že jde o smarta a že seš to ty tak jsem ti to zařídil

Napsal: ned 14 čer 2009, 15:11
od Druzeta
Já se hlásím že jsem byl taky na výletě a dokonce jsem potkal pár O---O a několik O--O :lol:

Napsal: ned 14 čer 2009, 15:12
od Janík
čekáme na fotky a info z toho všeho výletu :wink:

Napsal: ned 14 čer 2009, 15:13
od Druzeta
Já jsem nic nefotil od toho tam byli jiní. :wink:

Napsal: ned 14 čer 2009, 15:14
od David0600
fotky až se připojí canonýři a na info se radši neptej :lol:

Napsal: ned 14 čer 2009, 15:15
od Janík
tak teď mě to začalo zajímt ještě víc :lol:

Napsal: ned 14 čer 2009, 15:16
od David0600
jsme houskový řikali a na ten hasičák nesahá :D

Napsal: ned 14 čer 2009, 15:17
od Janík
:lol: cože :shock: :lol:

Napsal: ned 14 čer 2009, 15:20
od Druzeta
Housková se chce přihlásit ke sboru dobrovolných hasičů. :lol:

Napsal: ned 14 čer 2009, 15:21
od Janík
pane bože, co jste to tam prováděli!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Napsal: ned 14 čer 2009, 15:22
od Druzeta
Hasili žízeň. :lol:
Na střeše. :lol:

Napsal: ned 14 čer 2009, 15:24
od Janík
z vás to teda leze!!!! no ale na ty fotky se už fakt těším... určitě to byla svatba na kterou Dyk a Kimby nezapomenou :) jak vás znám... :lol:

Napsal: ned 14 čer 2009, 15:26
od Druzeta
Hlavně na to nezapomene majitel toho objektu. :lol:

Napsal: ned 14 čer 2009, 15:27
od Janík
podle toho náznaku tomu věřim... už má spočítanou škodu? chudák...

Napsal: ned 14 čer 2009, 15:47
od L.Victorie
David0600 píše:ten na výletě jsem byl já :lol: kdyby jste do telefonu uvedli že jde o smarta a že seš to ty tak jsem ti to zařídil
Cooože?? Tak to je dobrý teda nooo.... :( Akorát nevím jestli jsem s tebou mluvila já nebo kámoška..