Stránka 6 z 22

Napsal: stř 27 led 2010, 12:23
od Chorche
předchozí majitel byla náká mamina v holancku :lol: Čert ví, k čemu to tam dala. Dyš pak k tomu nedala tu dálku...

Napsal: stř 27 led 2010, 12:46
od Jirka P
A neměla maminka z Holandska ručník okolo řepy? To bych byl zvl᚝ opatrnej! :lol:

Napsal: stř 27 led 2010, 15:09
od Chorche
:lol: :lol: :lol:

Napsal: stř 27 led 2010, 17:01
od Jirka P
:shock: No nevím čemu se směješ! Mrkni pod sedačku jestli tam nemáš válečky s modelínou! :-)))

Napsal: stř 27 led 2010, 17:35
od taalla
hlavně tu modelínu pak nedávejte dětem. Já bych to odnesla na nejbližší letiště že my ze slovenska poslali modelínu jestli neví co stím :lol: :lol:

Napsal: stř 27 led 2010, 17:39
od Axo
:D nice :D

Napsal: stř 27 led 2010, 18:29
od dodo555
taalla píše:hlavně tu modelínu pak nedávejte dětem. Já bych to odnesla na nejbližší letiště že my ze slovenska poslali modelínu jestli neví co stím :lol: :lol:
:-))) *VV*

Napsal: čtv 28 led 2010, 10:49
od Chorche
checht, modelínu sem bohužel nenašel. A vzhledem k tomu, že palupka byla poslední místo kerý sem neměl slečený aš na kůži tak už ani žádnou nenajdu. Coš je škoda, protože kus modelíny by se určitě hodil. Ten ve zbírce zbraní hromadnýho ničení ještě nemam :lol:

Napsal: stř 17 bře 2010, 08:39
od Pajik
Druzeta píše:Tady tu baterku budou mít:
http://www.gme.cz/cz/index.php?page=product&id=27&p=1
Jo, tak ac to mam pres ulici, tak jsem se po roce dokopal k tomu, ze jsem tam sel koupit novou. Protoze se cas od casu stane, ze po vyndani baterky klic zapomene ci je, tak pro sichr uvedu, ze v tom GME maji hromadu typu a do staryho ovladace s jednim tlacitkem jsou 2x CR2016, 3V.
Vymena probehla v poho. Jenom bacha na ty plastove zobacky, co drzi baterky. Jeden se mi samozrejme materialove unavil a vodpad. Ale i bez neho drzej baterky ok.

Napsal: čtv 18 lis 2010, 11:55
od Matrix
Oprava klíče
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Napsal: čtv 18 lis 2010, 14:10
od DYK77
*1* :shock:

Napsal: čtv 09 pro 2010, 14:24
od Jurko

Napsal: čtv 09 pro 2010, 17:13
od xlukas.cz
budes neco objednavat?
ja bych bral ten plast na tritlacitkovy. mam rozbite zamykani. obavam se, abych tam nedostal vodu z ruk nebo kdyz bude prset ...

Napsal: čtv 09 pro 2010, 18:06
od Markéta
Já mám rozbitý ten vrch, jak se tam dává ten kroužek ( normálně na klíče ), jinak vše ok
akorát ho nikde nepřipnu...kdyby tak někde byl...ale toto asi není ono, že?

Napsal: čtv 09 pro 2010, 18:41
od xlukas.cz
to sem mel rozbite taky, ale uz je opraveno. staci pajka a stejny plast.
pouzivam rozbity klic a novy lezi doma :roll: