Stránka 6 z 18
Napsal: čtv 12 bře 2009, 20:53
od houska
Napsal: čtv 12 bře 2009, 20:54
od David0600
paráda jak bude chcát hledejte oranžového smarta na reklamace

Napsal: čtv 12 bře 2009, 21:18
od DYK77
Napsal: čtv 12 bře 2009, 22:15
od Gibon
David0600 píše:
paráda jak bude chcát hledejte oranžového smarta na reklamace

Vezmi vařečku (dřevěnou). Budu kouzlit.
Napsal: čtv 12 bře 2009, 22:16
od David0600
vezmu dvě a můžeš čarovat
Napsal: čtv 12 bře 2009, 22:32
od DYK77
a taky o vařečce

Napsal: úte 17 bře 2009, 09:42
od Mili_K
takze ... v planu je, ze by se udelal nejaky sobotni ranni sraz v Budejcich a odtud se jelo do Krumlova ??
do Krumlova asi pojedeme, ale nebudeme prespavat tak aby jsme o neco neprisli

Napsal: úte 17 bře 2009, 09:44
od xlukas.cz
ano, takovy je plan
Napsal: úte 17 bře 2009, 09:47
od Mili_K
ok, tak se zaregistrujeme, prezujeme, umejeme, polepime a pojedeme

Napsal: úte 17 bře 2009, 10:00
od DYK77
Tak tak. Proveď registraci dle vzoru a do ubytování a sobotního programu dej "NE" a víme čeho se zůčastníš a čeho ne.
Ten oběd bude pravděpodobně v ČB, ale nikam nás bez placení nechtěj pustit ( parkování samozřejmě

), tak to ještě řešíme , počítám, že koncem měsíce března budeme vědět na čem jsme.
Napsal: čtv 19 bře 2009, 21:08
od houska
Napsal: pon 23 bře 2009, 10:05
od Blanka0600
Napsal: pon 23 bře 2009, 14:19
od michmartin
přátelé , kamarádi
a je to totálně v riti
do poslední chvíle jsem se snažil vyměnit službu ( nonstop dispečink ) na
uvedený termín ( PÁ - SO - NE - jsem v práci ) , všichni jsou ochotný
tak sami pro sebe ...
- mrzí mě , že neprožiju další setkání s úžasnými lidmi , jako jsou právě
smaráci ...
skrblík

Napsal: pon 23 bře 2009, 19:12
od Dawe
nahod chripku
Napsal: pon 23 bře 2009, 19:13
od Dawe
nebo jeste lepe nastiv zubni pohotovost
urcite najdes nejakeho ochotneho lekare
za maly baksis