Stránka 6 z 18

Napsal: čtv 12 bře 2009, 20:53
od houska

Napsal: čtv 12 bře 2009, 20:54
od David0600
STAS1 píše:Právě jsem poslal objednávku na exkluzivní počasí :!: :wink: :lol:


paráda jak bude chcát hledejte oranžového smarta na reklamace :lol:

Napsal: čtv 12 bře 2009, 21:18
od DYK77

Napsal: čtv 12 bře 2009, 22:15
od Gibon
David0600 píše:
STAS1 píše:Právě jsem poslal objednávku na exkluzivní počasí :!: :wink: :lol:


paráda jak bude chcát hledejte oranžového smarta na reklamace :lol:
Vezmi vařečku (dřevěnou). Budu kouzlit.

Napsal: čtv 12 bře 2009, 22:16
od David0600
vezmu dvě a můžeš čarovat

Napsal: čtv 12 bře 2009, 22:32
od DYK77
a taky o vařečce :wink:

Napsal: úte 17 bře 2009, 09:42
od Mili_K
takze ... v planu je, ze by se udelal nejaky sobotni ranni sraz v Budejcich a odtud se jelo do Krumlova ??
do Krumlova asi pojedeme, ale nebudeme prespavat tak aby jsme o neco neprisli :wink:

Napsal: úte 17 bře 2009, 09:44
od xlukas.cz
ano, takovy je plan

Napsal: úte 17 bře 2009, 09:47
od Mili_K
ok, tak se zaregistrujeme, prezujeme, umejeme, polepime a pojedeme :)

Napsal: úte 17 bře 2009, 10:00
od DYK77
Tak tak. Proveď registraci dle vzoru a do ubytování a sobotního programu dej "NE" a víme čeho se zůčastníš a čeho ne.
Ten oběd bude pravděpodobně v ČB, ale nikam nás bez placení nechtěj pustit ( parkování samozřejmě :lol: ), tak to ještě řešíme , počítám, že koncem měsíce března budeme vědět na čem jsme.

Napsal: čtv 19 bře 2009, 21:08
od houska

Napsal: pon 23 bře 2009, 10:05
od Blanka0600

Napsal: pon 23 bře 2009, 14:19
od michmartin
přátelé , kamarádi

a je to totálně v riti :x

do poslední chvíle jsem se snažil vyměnit službu ( nonstop dispečink ) na
uvedený termín ( PÁ - SO - NE - jsem v práci ) , všichni jsou ochotný
tak sami pro sebe ...

- mrzí mě , že neprožiju další setkání s úžasnými lidmi , jako jsou právě
smaráci ... :oops:


skrblík 8E

Napsal: pon 23 bře 2009, 19:12
od Dawe
nahod chripku

Napsal: pon 23 bře 2009, 19:13
od Dawe
nebo jeste lepe nastiv zubni pohotovost
urcite najdes nejakeho ochotneho lekare
za maly baksis