Stránka 6 z 24
Napsal: ned 19 črc 2009, 09:47
od xlukas.cz
nemenit, vycistit.
kdyz se chce, tak jde vsecko, to si pamatuj

Napsal: ned 19 črc 2009, 09:55
od Apollo
OK já si nechám poradit

Napsal: ned 19 črc 2009, 10:28
od Druzeta
Napsal: ned 19 črc 2009, 16:36
od DYK77
Já bych do toho IC šel na tuty parním čističem. taky si myslím, že pokud není jinak poškozený, že nemá cenu jej vyhazovat, když je to jen had z hliníkové trubky.
Napsal: pát 28 srp 2009, 13:33
od Spajky007
tak mi de olej ven přes turbo kolik výjde nový turbo naa 06 r.v.02 dík za rady a kde koupit

Napsal: pát 28 srp 2009, 15:17
od DYK77
Napsal: pon 31 srp 2009, 19:01
od Spajky007
může se ´přes turbo ztratit 1l oleje za 400km mam to na reklamaci že to proskoumaj motor kamerou písty a že i nové turbo bere olej tak počítám že za tejdeden řeknou že je to v pořádku a zaplatim 5000 za test a pak se pos....

Napsal: pon 31 srp 2009, 19:17
od Apollo
1L na 400km je móóóc

a jinak s reklamací bacha, měl by k tomu být nezávyslej soudní znalec... jinak nemáš šanci se jim bránit a můžou si vymylet co chtěj
Napsal: pon 31 srp 2009, 19:22
od Spajky007
relamuju o v mb na chodově jestli řeknou že je to ok a daj na to papír tak o budu řešit dál turbo seženu za 12 a motor nkouří tak doufám že to bere to turbo je masný jako prase-
Napsal: pon 31 srp 2009, 21:49
od Pajik
Spajky007 píše:relamuju o v mb na chodově jestli řeknou že je to ok a daj na to papír tak o budu řešit dál turbo seženu za 12 a motor nkouří tak doufám že to bere to turbo je masný jako prase-
Zavolej sem
http://www.turba.cz/kontakt.html a zeptej se jich, jsou docela sdilny. Ja mam od nich turbo po repasi a nic nepropoustelo. Ani pred repasi skrze nej skoro nic neteklo, jen kapalo, proto jsem delal repasi radeji vcas.
Napsal: úte 01 zář 2009, 19:28
od Spajky007
Pajik píše:Spajky007 píše:relamuju o v mb na chodově jestli řeknou že je to ok a daj na to papír tak o budu řešit dál turbo seženu za 12 a motor nkouří tak doufám že to bere to turbo je masný jako prase-
Zavolej sem
http://www.turba.cz/kontakt.html a zeptej se jich, jsou docela sdilny. Ja mam od nich turbo po repasi a nic nepropoustelo. Ani pred repasi skrze nej skoro nic neteklo, jen kapalo, proto jsem delal repasi radeji vcas.
kolik to stálo dík
Napsal: úte 01 zář 2009, 20:07
od Apollo
turbo na smarta repase cca 8000,- bez DPH
Napsal: úte 01 zář 2009, 20:13
od Spajky007
a noý za 12000 bez DPH a co je lepšípí nový nebo repase jsem pro nový 2 roky záruka
Napsal: úte 01 zář 2009, 21:39
od Druzeta
To je otázka jestli nový nebo repasovaný, ono může být to repasovaný i lepší než nový, může to být zrepasované z lepšího materiálu, zesílené to co se opotřebovává atd...
A taky záleží jak se k němu budeš chovat, podle toho vydrží.
Napsal: úte 01 zář 2009, 22:11
od xlukas.cz
zaruka u turba plati na vyrobni vady. ne na vady zpusobene opotrebenim resp. spatnym zachazenim.
takze jako reklamaci ti mozna uznaji ruzne praskliny, ale neuznaji ti samozrejme zadrene/zapecene loziska, zniceni turbiny od pisku, apod.