Stránka 6 z 9
Napsal: čtv 11 úno 2010, 22:40
od xlukas.cz
Napsal: pát 12 úno 2010, 06:58
od Pajik
Chrobak Ti rekne, ze spojka vydrzi 100-130t podle toho,jak se s tim jezdi. Ty jezdis dalky, tak Ti vydrzela extremne dlouho. On ma taky benzin, tam je spojka "mensi".
Mimochodem, kouknete na actuator, jestli uz ho mate posunuty na doraz smerem ke spojce. Daji se mu povolit srouby a posunout tam a zpet. Treba to pomuze.
Napsal: pát 12 úno 2010, 07:50
od xlukas.cz
ja vim, ze jsu extrem

. jenom je mne vas co se vam to kazi lito
no a vem si, ze muj problem se dnes rano po vyjeti z "teple" garaze neprojevil. asi mu zima nedela dobre
ohle rameno spojky by mohlo zpusobovat popojizdeni auta pri neutralu. neco jak mel mat00. nebo je to jedno?
Napsal: sob 13 úno 2010, 14:08
od mat00
No, ja som porovnaval rameno nove a vymenene, nebolo ohnute, ale spojka bola uz velmi zodrata, vytlcne lozisko bolo sakra zodrate , cele sa to na tom rameno hybalo. Ale inak, ja si myslim, ze ohnute rameno to moze sposobit, ale nie som v tom expert, takze na 100% ti to nepoviem:) U mna vymena spojky pomohla, vsetky zavady co som mal zmizli a auto slape ako hodinky

Napsal: sob 13 úno 2010, 23:10
od Pajik
ano, ohnute rameno mi popojizdelo, kdyz jsem se snazil neco zaradit. Na neutral to nic nedela, prevodovka je vyrazena.
Jinak tyhle problemy se spojkou - se to proste musi otevrit a zjistit, co je tam vymlaceny. Premysleni co by tam mohlo byt je dobre akorat k tomu, aby clovek odhadnul, kolik to bude hold stat.
Ikdyz.... Jeden mus kamos rika "dobrej motor, ten poruchu vstřebá".
Napsal: čtv 04 bře 2010, 13:59
od Olii05
alu kolečka elektronyZDE
docela zajímavý konfigurátor

Napsal: pát 05 bře 2010, 17:01
od sultana
to teda jo, na f2 vypadaj dobře ty alutec a lorinser, paráda
Napsal: pát 16 dub 2010, 02:27
od DYK77
Napsal: pát 16 dub 2010, 11:04
od dyno
Nic proti týhle nabídce - ale jelikož ten katalog je naprosto shodný jako katalog autokelly - tak mě napadlo udělat menší srovnání. A výsledek je takový, že dotyčný nabízí vybrané díly z katalogu autokelly (ne všechny) - používá dokonce naprosto shodná objednací číslo, akorát má všechno zhruba o deset procent dražší - cením si jeho podnikatelskýho talentu - ale pro zákazníka asi ne moc zajímavá nabídka

Napsal: čtv 22 dub 2010, 17:17
od Markéta
http://eshop.autobenex.cz/
máte s ním někdo zkušenost???
Napsal: pát 14 kvě 2010, 18:39
od Zupan87
xlukas.cz píše:nooo, ja sem vcera mel hruzu z toho, ze sem slapl na plyn a auto nereagovalo. zacalo tahnout az po vetsim pridani plynu. za studena mne to delava vzdycky, ale tak moc to udelalo poprvni.
to co popisujes, tak vidim spis na spojku. mozna to rameno je vyhle. muj pripad bude nejspis podobny

. zajimave je, ze uz s tim jezdim hodne pres 50 tis. a jezdi. jednoho dne ale jezdit prestane a bude zle.
byt tebou, tak to dam na servis pro tebe nejbliz smart-dily.cz. on opravuje jen smarty, takze jim rozumi. v tech mercedesech to maji jako bokovku a ... zkusenosti vetsiny jsou stejne - drahe, trva to dlouho, nevedi si rady, atd. chapu, ze si myslis, ze znackovy servis ..., ale v pripade smartu to neplati. ti bezni automechanici co smarty delaji nebo specializovani automechanici na smarty tomu rozumi casto (az se mne chce rict vzdy) vic nez ve znackovych servisech.
jeste to zvaz. usetris.
Tak..po dlouhé době a uvažování jsem se k p. Chrobákovi nakonec dostal.. zrovna dnes.. v tom nechutným deštivím počasí.
Tak jsme se seznámili... chvilku prodebatýrovali..a dal se do toho..
Bylo to jak to tu zaznělo někde... vadným aktuátorem...
Po výměně je vše ok.. auto se rozjíždí bez jakéhokoliv cuknutí.. či zádrhelu.
Napsal: ned 13 čer 2010, 15:21
od RudolfS
[quote="xlukas.cz"]
rekni co chces a ja ti to zaridim - objednam. zaplatis to v kc.
jinak je to u nich samozrejme za eura a plati se predem kartou

[/
na kolik by mne vyšel LZ blatník červený?
Napsal: ned 13 čer 2010, 16:13
od xlukas.cz
podivam se, zjistim. vydrzis to nejaky tyden? nejsu ted schopny to zjistit. odesel mne pocitac a cekam na novy. termin neznam.
Napsal: čtv 08 črc 2010, 15:51
od DYK77
Auto Kelly
Originální turbodmychadla také pro Smart
Sekce Smart - TYP- motor - přeplňování
www.autokelly.cz
Napsal: pát 13 srp 2010, 10:19
od DYK77