Napsal: pon 28 dub 2008, 08:24
Ze to rika zrovna ten co bez varecky ani ranupřesně tak
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://smart-club.cz/phpBB3/
Ze to rika zrovna ten co bez varecky ani ranupřesně tak
jen tak na něDavid0600 píše:přesně takroad-star píše:Kuš stará!
Hybaj k plotně!
DYK77 píše:Ze to rika zrovna ten co bez varecky ani ranupřesně tak
Jak jinakJirka P píše:Bílej sex? Upřednosuji!
už ti raší knírhouska píše:šimrá mě něco pod nosem