Stránka 6 z 55

Napsal: stř 25 čer 2008, 16:04
od houska
ještě nikdy svaly nezatnul neboj :lol:

Napsal: stř 25 čer 2008, 16:13
od Barbora
Takze mi kecá??
:shock: :cry:

Napsal: stř 25 čer 2008, 21:03
od Gibon
Neboj já budu zatínat až se budou hory zelenat. :lol:

Napsal: stř 25 čer 2008, 21:05
od David0600
tady to jede :lol:

Napsal: stř 25 čer 2008, 21:51
od Gibon
Nekecej a taky zatni. Než přijde Makyna. Ta mi taky asi potom zatne :lol:

Napsal: čtv 26 čer 2008, 11:32
od David0600
zatnu a něco mi praskne ne :lol:

Napsal: čtv 26 čer 2008, 15:03
od Jirka P
Už praskla. Žilka v hlavě :-)))

Napsal: čtv 26 čer 2008, 15:04
od David0600
tu sem myslel :lol:

Napsal: čtv 26 čer 2008, 15:04
od Jirka P
Jirka P píše:Už praskla. Žilka v hlavě :-)))
Kucí, moc neblbněte, a Bohdana nevyplašíte :lol:

Napsal: čtv 26 čer 2008, 15:54
od Barbora
Jo neblbnete! Praskne vám v hlavě žilka a co pak sváma.

Napsal: čtv 26 čer 2008, 21:45
od Gibon
No pak už nic, místo ve smartu budem jezdit na krypl káře a budeme cucat slepičí vývar brčkem. A po večerníčku spát. :lol:

Napsal: čtv 26 čer 2008, 23:48
od David0600
v krypl káře už jezdíš, cucáš co se dá a u večerníčku vždycky usneš :lol:

Napsal: pát 27 čer 2008, 12:12
od Jirka P
Už zbejvaj jen pemprsky! :lol:
A ráno to bude pokračovat takhle: Kakat, pak čůrat, pak vstávat....

Napsal: pát 27 čer 2008, 16:05
od houska
Barbora píše:Takze mi kecá??
:shock: :cry:
nic jinyho nedělá

Napsal: pát 27 čer 2008, 16:07
od houska
David0600 píše:v krypl káře už jezdíš, cucáš co se dá a u večerníčku vždycky usneš :lol:
:lol: :lol: :lol: