Stránka 6 z 55
Napsal: stř 25 čer 2008, 16:04
od houska
ještě nikdy svaly nezatnul neboj

Napsal: stř 25 čer 2008, 16:13
od Barbora
Takze mi kecá??

Napsal: stř 25 čer 2008, 21:03
od Gibon
Neboj já budu zatínat až se budou hory zelenat.

Napsal: stř 25 čer 2008, 21:05
od David0600
tady to jede

Napsal: stř 25 čer 2008, 21:51
od Gibon
Nekecej a taky zatni. Než přijde Makyna. Ta mi taky asi potom zatne

Napsal: čtv 26 čer 2008, 11:32
od David0600
zatnu a něco mi praskne ne

Napsal: čtv 26 čer 2008, 15:03
od Jirka P
Už praskla. Žilka v hlavě

Napsal: čtv 26 čer 2008, 15:04
od David0600
tu sem myslel

Napsal: čtv 26 čer 2008, 15:04
od Jirka P
Jirka P píše:Už praskla. Žilka v hlavě

Kucí, moc neblbněte, a Bohdana nevyplašíte

Napsal: čtv 26 čer 2008, 15:54
od Barbora
Jo neblbnete! Praskne vám v hlavě žilka a co pak sváma.
Napsal: čtv 26 čer 2008, 21:45
od Gibon
No pak už nic, místo ve smartu budem jezdit na krypl káře a budeme cucat slepičí vývar brčkem. A po večerníčku spát.

Napsal: čtv 26 čer 2008, 23:48
od David0600
v krypl káře už jezdíš, cucáš co se dá a u večerníčku vždycky usneš

Napsal: pát 27 čer 2008, 12:12
od Jirka P
Už zbejvaj jen pemprsky!
A ráno to bude pokračovat takhle: Kakat, pak čůrat, pak vstávat....
Napsal: pát 27 čer 2008, 16:05
od houska
Barbora píše:Takze mi kecá??

nic jinyho nedělá
Napsal: pát 27 čer 2008, 16:07
od houska