Stránka 6 z 14

Napsal: čtv 14 srp 2008, 21:44
od road-star
Nebo pošli tvojí emailovou adresu spolu s heslem! :lol:

Napsal: pát 15 srp 2008, 07:52
od xlukas.cz
bez hesla si nepoctem :(

Napsal: pát 15 srp 2008, 09:18
od Barbora
To jsem fak trubka. :oops:

Napsal: pát 05 zář 2008, 19:59
od DYK77
Se sem hodí ne? :lol:

Soubor_5MB_MP3

Napsal: sob 06 zář 2008, 01:20
od David0600
to si složil jo :lol:

Napsal: sob 06 zář 2008, 10:46
od DYK77
To sice ne, ale občas se člověk v něčem najde, takové ze života :lol:

Napsal: čtv 02 říj 2008, 18:35
od houzar

Napsal: čtv 02 říj 2008, 18:42
od houska
:shock:

Napsal: čtv 02 říj 2008, 20:42
od kimby
no to je nesmyslné, nevím, zda bych poznala, že mám na určitém místě přibrzdit ....jsem se s tím ještě nesetkala, ještě, že to u nás ve městě není :lol:

Napsal: čtv 02 říj 2008, 21:29
od Zuziiik
No debilnejšiu vec som už dlho nevidela :twisted: To musel vymyslie nejaký "inteligent" :lol:

Napsal: pát 03 říj 2008, 09:54
od David0600
tak tohle znám jeden frajer se superbem takhle přišel o motor trošku mu proskočil kapotou ven :lol:

Napsal: pát 03 říj 2008, 13:28
od xlukas.cz
pritom tam musela byt znacka.

Napsal: pát 03 říj 2008, 13:45
od David0600
značka tam je, ale pokud jedeš za někým a moc nečumíš tak si toho nevšimneš

Napsal: pát 03 říj 2008, 14:23
od xlukas.cz
kde to je?
jak to chyta za ten motor a napravu, tak to muze byt celkem velka skoda. jen se divim, ze to jeste funguje, ze to nekdo nevyvratil.

Napsal: pát 03 říj 2008, 15:19
od road-star
To je starý, ale dobrý video, vždycky se u roho řežu! :lol: :twisted:
100%ně tam musí být zákaz vjezku kromě MHD, nebo nějakých speciálních čipových karet. Ty řidiči evidentně věděli, že do zákazu jedou, jen nevěděli, že se sloupky zvedají tak rychle! :D