Lepsi je nebourat aneb tady je Houzarovo
Nehoda, kdy řidič zabil oba malé chlapce, přejel je 2x...je něco tak strašného
nevím, co si o tom myslet, po nehodě si klidně sedí na lavičce a kouří..??? A trest "až" 10 let? Je mi z toho zle
http://www.novinky.cz/krimi/251019-ridi ... chvat.html
http://www.novinky.cz/krimi/251019-ridi ... chvat.html
Mám co mám a jsem za to ráda
Je to strašný, musel bejt nějak mimo, normální člověk by to nemohl udělat.
Dneska večer jim tam zapálím dvě svíčky a mezi ně dám model Smartíka.
http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/vaz ... -deti.html
Dneska večer jim tam zapálím dvě svíčky a mezi ně dám model Smartíka.
http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/vaz ... -deti.html
- houzar
- Smart ACE
- Příspěvky: 6950
- Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
- Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901
chválihodný počinDruzeta píše:Je to strašný, musel bejt nějak mimo, normální člověk by to nemohl udělat.
Dneska večer jim tam zapálím dvě svíčky a mezi ně dám model Smartíka.
http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/vaz ... -deti.html
http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/epil ... 17903.html
Formule H vysočina
mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
Děkujeme!Druzeta píše:Je to strašný, musel bejt nějak mimo, normální člověk by to nemohl udělat.
Dneska večer jim tam zapálím dvě svíčky a mezi ně dám model Smartíka.
http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/vaz ... -deti.html
Mám co mám a jsem za to ráda
Tak jsem tam včera byl a je to tam strašný, spousta plyšáků, hraček, stovky svíček, pořád tam choděj lidi a něco jim tam nosej.
Je to tam uzký a jsou tam stopy od gum jak to auto tam jezdilo dokola, ale hrozně malej průměr toho kolečka, musel mít plnej rejd a hodně plynu jinak by to tam takhle nemohl utočit, pak ho to asi vyneslo do té zdi, nevím nechápu to.
Proč je přejel dvakrát.
Trvalej pobyt měl psanej na magistrátu a jel tam pro někoho do herny, v sobotu v poledne, tak co to může bejt za existenci, takovýhle individua můžou takhle kohokoliv přejet, je to hrozný.
Je to tam uzký a jsou tam stopy od gum jak to auto tam jezdilo dokola, ale hrozně malej průměr toho kolečka, musel mít plnej rejd a hodně plynu jinak by to tam takhle nemohl utočit, pak ho to asi vyneslo do té zdi, nevím nechápu to.
Trvalej pobyt měl psanej na magistrátu a jel tam pro někoho do herny, v sobotu v poledne, tak co to může bejt za existenci, takovýhle individua můžou takhle kohokoliv přejet, je to hrozný.
- houzar
- Smart ACE
- Příspěvky: 6950
- Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
- Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901
a s dětima jezděte opatrně!!
http://tn.nova.cz/zpravy/doprava/ridick ... -dite.html
tak to je v Háji
http://tn.nova.cz/zpravy/doprava/tezka- ... -domu.html
http://tn.nova.cz/zpravy/doprava/ridick ... -dite.html
tak to je v Háji
http://tn.nova.cz/zpravy/doprava/tezka- ... -domu.html
Formule H vysočina
mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
-
Blanka
Včera večer byl ve zprávách(řidič),lituje toho,ale přesto těm chlapečkům to život nevrátí.Vymlouvá se na epileptický záchvat-nechápu jak může řídit.je to hrozné neštěstí.Druzeta píše:Tak jsem tam včera byl a je to tam strašný, spousta plyšáků, hraček, stovky svíček, pořád tam choděj lidi a něco jim tam nosej.![]()
![]()
Je to tam uzký a jsou tam stopy od gum jak to auto tam jezdilo dokola, ale hrozně malej průměr toho kolečka, musel mít plnej rejd a hodně plynu jinak by to tam takhle nemohl utočit, pak ho to asi vyneslo do té zdi, nevím nechápu to.Proč je přejel dvakrát.
Trvalej pobyt měl psanej na magistrátu a jel tam pro někoho do herny, v sobotu v poledne, tak co to může bejt za existenci, takovýhle individua můžou takhle kohokoliv přejet, je to hrozný.
Ten záchvat bych pochopil, ale nesedí mi tam že nejdřív couval a pak zařadil jedničku a jel dopředu, jel Fiatem a ten má zpátečku a jedničku úplně na druhý straně, sice nejsem doktor ale nějakej záchvat jsem viděl a ten kdo ho má tak spíš strnule dělá to co začal, takže by třeba furt couval.
Že nemá autem jet je věc druhá, osobně znám taky takovýho umělce a ten si jezdí vesele jako když se nechumelí a nikdo mu to nezakáže, takovejch bude hodně.
Že nemá autem jet je věc druhá, osobně znám taky takovýho umělce a ten si jezdí vesele jako když se nechumelí a nikdo mu to nezakáže, takovejch bude hodně.
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
ehm, nechcu tu psat kacirske veci. nevim, jak se citi clovek, ktery ma zachvat, ale ... jednak co v tu chvili delal spolujezdec, ktery vedle neho sedel? zadruhe, ja si myslim, ze jsu zdravy clovek, tak uz se mne stalo, ze se mne pri jizde z kopce udelalo spatne. bylo to na dalnici. asi zmena tlaku. bylo to nahle, nepredvidatelne, kdybych omdlel, mohl sem litat po dalnici od svodidla ke svodidlu, na bezpecne zastaveni nebylo kde, protoze tam byly svodidla a most. jak rychle to prislo, tak po vyjizdeni do kopce to zase odeslo. no a ted mne nadavejte, ze ohrozuju ostatni ridice.
Naposledy upravil(a) xlukas.cz dne úte 22 lis 2011, 20:56, celkem upraveno 1 x.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


K tomu případu s usmrcenými dětmi. Neměli by stíhat i tu majitelku auta? sama řekla že o jeho záchvatech věděla a to mu půjčí auto? Ona lítost je sic hezká ale co to komu pomůže, vžijte se do stavů rodičů kteří přišlo o své děti a také do stavu prarodičů kteří to možná pro ně bohužel přežili, nebo si to budou do konce života dávat za svou vinu
SMART CityCoupe 0,6 (40)
- houzar
- Smart ACE
- Příspěvky: 6950
- Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
- Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901
http://zpravy.idnes.cz/pri-zachvatu-by- ... zpravy_mebMichal71 píše:K tomu případu s usmrcenými dětmi. Neměli by stíhat i tu majitelku auta? sama řekla že o jeho záchvatech věděla a to mu půjčí auto? Ona lítost je sic hezká ale co to komu pomůže, vžijte se do stavů rodičů kteří přišlo o své děti a také do stavu prarodičů kteří to možná pro ně bohužel přežili, nebo si to budou do konce života dávat za svou vinu
Formule H vysočina
mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin