Stránka 51 z 82

Napsal: stř 16 lis 2011, 09:42
od houzar
vím,že je to neštěstí ale přecházet čtyřproudovku večer v tomhle počasí to by si troufl jen málokrerý orientační běžec
http://tn.nova.cz/zpravy/doprava/duchod ... miste.html

Napsal: ned 20 lis 2011, 21:45
od houzar

Napsal: ned 20 lis 2011, 23:28
od kimby
Nehoda, kdy řidič zabil oba malé chlapce, přejel je 2x...je něco tak strašného :-( nevím, co si o tom myslet, po nehodě si klidně sedí na lavičce a kouří..??? A trest "až" 10 let? Je mi z toho zle

http://www.novinky.cz/krimi/251019-ridi ... chvat.html

Napsal: pon 21 lis 2011, 09:20
od Druzeta
Je to strašný, musel bejt nějak mimo, normální člověk by to nemohl udělat.
Dneska večer jim tam zapálím dvě svíčky a mezi ně dám model Smartíka. :cry:

http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/vaz ... -deti.html

Napsal: pon 21 lis 2011, 10:01
od houzar
Druzeta píše:Je to strašný, musel bejt nějak mimo, normální člověk by to nemohl udělat.
Dneska večer jim tam zapálím dvě svíčky a mezi ně dám model Smartíka. :cry:

http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/vaz ... -deti.html
chválihodný počin

http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/epil ... 17903.html

Napsal: pon 21 lis 2011, 13:41
od kimby
Druzeta píše:Je to strašný, musel bejt nějak mimo, normální člověk by to nemohl udělat.
Dneska večer jim tam zapálím dvě svíčky a mezi ně dám model Smartíka. :cry:

http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/vaz ... -deti.html
Děkujeme!

Napsal: úte 22 lis 2011, 09:28
od Druzeta
Tak jsem tam včera byl a je to tam strašný, spousta plyšáků, hraček, stovky svíček, pořád tam choděj lidi a něco jim tam nosej. :cry: :(
Je to tam uzký a jsou tam stopy od gum jak to auto tam jezdilo dokola, ale hrozně malej průměr toho kolečka, musel mít plnej rejd a hodně plynu jinak by to tam takhle nemohl utočit, pak ho to asi vyneslo do té zdi, nevím nechápu to. :cry: Proč je přejel dvakrát.
Trvalej pobyt měl psanej na magistrátu a jel tam pro někoho do herny, v sobotu v poledne, tak co to může bejt za existenci, takovýhle individua můžou takhle kohokoliv přejet, je to hrozný. :cry:

Napsal: úte 22 lis 2011, 14:51
od houzar

Napsal: úte 22 lis 2011, 15:23
od Blanka
Druzeta píše:Tak jsem tam včera byl a je to tam strašný, spousta plyšáků, hraček, stovky svíček, pořád tam choděj lidi a něco jim tam nosej. :cry: :(
Je to tam uzký a jsou tam stopy od gum jak to auto tam jezdilo dokola, ale hrozně malej průměr toho kolečka, musel mít plnej rejd a hodně plynu jinak by to tam takhle nemohl utočit, pak ho to asi vyneslo do té zdi, nevím nechápu to. :cry: Proč je přejel dvakrát.
Trvalej pobyt měl psanej na magistrátu a jel tam pro někoho do herny, v sobotu v poledne, tak co to může bejt za existenci, takovýhle individua můžou takhle kohokoliv přejet, je to hrozný. :cry:
Včera večer byl ve zprávách(řidič),lituje toho,ale přesto těm chlapečkům to život nevrátí.Vymlouvá se na epileptický záchvat-nechápu jak může řídit.je to hrozné neštěstí.

Napsal: úte 22 lis 2011, 15:32
od Druzeta
Ten záchvat bych pochopil, ale nesedí mi tam že nejdřív couval a pak zařadil jedničku a jel dopředu, jel Fiatem a ten má zpátečku a jedničku úplně na druhý straně, sice nejsem doktor ale nějakej záchvat jsem viděl a ten kdo ho má tak spíš strnule dělá to co začal, takže by třeba furt couval.
Že nemá autem jet je věc druhá, osobně znám taky takovýho umělce a ten si jezdí vesele jako když se nechumelí a nikdo mu to nezakáže, takovejch bude hodně. :(

Napsal: úte 22 lis 2011, 15:59
od xlukas.cz
ehm, nechcu tu psat kacirske veci. nevim, jak se citi clovek, ktery ma zachvat, ale ... jednak co v tu chvili delal spolujezdec, ktery vedle neho sedel? zadruhe, ja si myslim, ze jsu zdravy clovek, tak uz se mne stalo, ze se mne pri jizde z kopce udelalo spatne. bylo to na dalnici. asi zmena tlaku. bylo to nahle, nepredvidatelne, kdybych omdlel, mohl sem litat po dalnici od svodidla ke svodidlu, na bezpecne zastaveni nebylo kde, protoze tam byly svodidla a most. jak rychle to prislo, tak po vyjizdeni do kopce to zase odeslo. no a ted mne nadavejte, ze ohrozuju ostatni ridice.

Napsal: úte 22 lis 2011, 16:23
od Druzeta
Nečekaně se to může stát každému, ale tenhle se s tím léčil a věděl o tom problému a stejně jezdil dál.

Napsal: úte 22 lis 2011, 16:34
od nedojedl
xlukas.cz píše: no a ted mne nadavejte, ze ohrozuju ostatni ridice.
ohrožuješ ostatní řidiče!!! ty ty ty !!! :lol:

Napsal: čtv 24 lis 2011, 14:54
od Michal71
K tomu případu s usmrcenými dětmi. Neměli by stíhat i tu majitelku auta? sama řekla že o jeho záchvatech věděla a to mu půjčí auto? Ona lítost je sic hezká ale co to komu pomůže, vžijte se do stavů rodičů kteří přišlo o své děti a také do stavu prarodičů kteří to možná pro ně bohužel přežili, nebo si to budou do konce života dávat za svou vinu

Napsal: čtv 24 lis 2011, 15:05
od houzar
Michal71 píše:K tomu případu s usmrcenými dětmi. Neměli by stíhat i tu majitelku auta? sama řekla že o jeho záchvatech věděla a to mu půjčí auto? Ona lítost je sic hezká ale co to komu pomůže, vžijte se do stavů rodičů kteří přišlo o své děti a také do stavu prarodičů kteří to možná pro ně bohužel přežili, nebo si to budou do konce života dávat za svou vinu
http://zpravy.idnes.cz/pri-zachvatu-by- ... zpravy_meb