Stránka 51 z 67
Napsal: stř 17 dub 2013, 17:07
od xlukas.cz
Napsal: pon 22 dub 2013, 15:37
od Druzeta
Napsal: čtv 25 dub 2013, 20:34
od jancarik F2
Napsal: stř 15 kvě 2013, 11:12
od Druzeta
Napsal: stř 15 kvě 2013, 12:09
od xlukas.cz
jaky to ma vyznam?
2x rychlejs to nepojede, ale 2x vetsi spotrebu to met bude.
Napsal: pon 20 kvě 2013, 10:17
od Druzeta
Ještě že auta nemaj ruce a nohy, to by jinak nemohl přežít majitel tohohle vozu, prohlídněte si ten interiér.
http://suchen.mobile.de/auto-inserat/vw ... LSO_EXPORT
Napsal: úte 25 čer 2013, 20:21
od Pahyls
Napsal: ned 21 črc 2013, 23:08
od jancarik F2
Napsal: pon 22 črc 2013, 19:27
od xlukas.cz
jen se rouhej.
volal sem mu. auto bylo do 3/4 predniho okna pod vodou. po pripojeni baterky je mrtve.
myslim, ze za 50 by to byla realnejsi cena. bohuzel, ani to nemam

Napsal: pon 22 črc 2013, 21:10
od jancarik F2
Videl jsem ho když ho přitáhli nepouzijes snad nic budíky ani volant uz se krabatel světla v ... Víc jak 20 bych nedal
Napsal: pon 22 črc 2013, 21:23
od xlukas.cz
hmm, nevis ci je a za kolik se prodal?
Napsal: úte 23 črc 2013, 00:36
od jancarik F2
Asi by se dalo zjistit

Byl zbraslav někdo ho nechal v garáži

Napsal: úte 23 črc 2013, 16:41
od xlukas.cz
hmmm, kdyby to slo dej prosim vedet do sz
Napsal: úte 23 črc 2013, 16:53
od Druzeta
A na co to potřebuješ vědět čí byl a za kolik ho Bezděk koupil, on stejně zatím nesleví, časem když se toho nemůže zbavit tak upravuje cenu, měl tam jednou jinýho Smarta a nechtěl mi slevit ani korunu.
Napsal: úte 23 črc 2013, 17:43
od xlukas.cz
aha, no me rekl, ze prostor tam ma.
co tam ma nejakou hodnotu? panely, kola, mozna symbolicka hodnota za okna. motor a mechanicke casti na nem.