Stránka 53 z 70

Napsal: pát 07 říj 2011, 14:18
od DYK77
14.360,-Kč aktuální stav

příspěvek

Napsal: čtv 03 lis 2011, 20:42
od kimby
14.990,-Kč aktuální stav

příspěvek

Napsal: čtv 03 lis 2011, 21:16
od RS607
sme aj my prispeli... :)

Napsal: čtv 03 lis 2011, 21:57
od xlukas.cz
dekujeme,
doufam, ze ti budou stranky uzitecne.

Napsal: sob 05 lis 2011, 09:33
od Jirka
Jirka - podpora fora Smart Autoclubu 300kč

Napsal: ned 06 lis 2011, 09:33
od Jerome
Taky prispeno O--O

Napsal: pon 07 lis 2011, 22:05
od DYK77
Děkujeme. Příspěvek RS607 jsem se zpožděním již zohlednil v rubrice "Než začnete brouzdat :-)" . Ostatní příspěvky ještě nedorazily, připíšu jej až budou na účtu.

Napsal: sob 12 lis 2011, 13:09
od DYK77
15.590,-Kč aktuální stav

příspěvky

Napsal: sob 12 lis 2011, 17:23
od RS607
musím pochváli spôsob ako to je tu precízne vedené, a že každý člen klubu vidí čo sa deje, dúfam že bude stále dos príspevkov na vedenie smartklubu...

Napsal: sob 12 lis 2011, 19:10
od xlukas.cz
to tak byt musi. pokud by kolem penez byly nejasnosti, tak by nikdo nic neposlal a potom by sme nemeli rezervu na jednorazovy nakup veci, ktere se nasledne rozprodavaji (napriklad kalendare).
prispevek je naprosto individualni zalezitosti. kazdy tolik na kolik se citi, ale neni potreba davat nijak velke castky, protoze je nas hodne.

Napsal: sob 12 lis 2011, 23:05
od RS607
no keď už sme pri nákupe vecí, ja by som si dal na svojich miláčkov logo smartklubu, je niečo na predaj???

Napsal: ned 13 lis 2011, 22:18
od DYK77

Napsal: pon 14 lis 2011, 19:59
od Janík
Také jsme přihodili do kasičky ;)

Napsal: pon 21 lis 2011, 14:21
od DYK77
Všiml jsem si, děkujeme :wink:

Napsal: pon 21 lis 2011, 14:22
od DYK77
16.190,-Kč aktuální stav

příspěvky