Stránka 54 z 59

Napsal: pon 01 dub 2013, 09:29
od xlukas.cz
MausX píše:S Dancou jsme uz zvladli postavit velikonocniho zajice ze snehu skoro dva metry vysokeho.
ukaz

Napsal: pon 01 dub 2013, 09:38
od MausX
Neni to nic extra ale je nas :D

Obrázek

Napsal: pon 01 dub 2013, 09:47
od xlukas.cz
pekne se vam povedl *1*

kralice?
a ceka mlade? ;-)

Napsal: pon 01 dub 2013, 12:18
od MausX
Ma se dobre holka :D

Napsal: pon 01 dub 2013, 12:26
od kuher
Se.e mě to, ale ten občan Klaus měl pravdu s tím globálním oteplením: http://www.novinky.cz/domaci/297744-zim ... snehu.html

Napsal: pon 01 dub 2013, 12:39
od hoboj
Prodam letni boty. zn: LEVNE

Napsal: pon 01 dub 2013, 12:53
od xlukas.cz
v chmu uz je to tak s..., ze do kamer vkladaji lonske fotky :-)))
+15 a bez snehu

Obrázek

Napsal: stř 03 dub 2013, 18:00
od Markéta
Dneska nám v jižním španělsku ( markétově ) vesele navalilo 15 cm mokrého a těžkého sněhu. Do práce jsem jela hodinu ( normálně tak 20 minut ). V jednom úseku se silnice zúžila na projetí jednoho auta, kopec jak blázen. Z práce mi volali, že tam zůstávají stát auta. Já jsem se rozjela a pohodově na 3 kopec vyjela. ( Třes rukou už od rána trochu ustal ). Auto je prostě offroad. :lol:

Napsal: pon 22 črc 2013, 19:18
od xlukas.cz
ja se tak divim, ze si tu nikdo nestezuje na vedra :-D
jezdite za tim do turecka, egypta, spanelska, ... a jeste aby ste si stezovali, kdyz to tu ted mate zadarmo, ze ... ;-)

Napsal: pát 18 říj 2013, 17:51
od houzar
až se zima zeptá
Obrázek

Napsal: sob 09 lis 2013, 06:06
od houzar
už jste připraveni na zimu?
Obrázek

Napsal: pon 25 lis 2013, 08:29
od houzar
mínus 2celsius velmi slabý poprašek toho bieleho svinstva

Napsal: pon 25 lis 2013, 12:06
od houzar

Napsal: pon 25 lis 2013, 13:35
od Markéta
Potvrzuju - dnes ráno zde opravdu poletoval sníh. Tak uvidíme, co z toho bude

Napsal: stř 27 lis 2013, 18:35
od houzar
a to jsemjel jen140 a ty zimní pneu mi byly úplně k ho..nu
Obrázek