Stránka 54 z 59
Napsal: pon 01 dub 2013, 09:29
od xlukas.cz
MausX píše:S Dancou jsme uz zvladli postavit velikonocniho zajice ze snehu skoro dva metry vysokeho.
ukaz
Napsal: pon 01 dub 2013, 09:38
od MausX
Neni to nic extra ale je nas

Napsal: pon 01 dub 2013, 09:47
od xlukas.cz
pekne se vam povedl
kralice?
a ceka mlade?

Napsal: pon 01 dub 2013, 12:18
od MausX
Ma se dobre holka

Napsal: pon 01 dub 2013, 12:26
od kuher
Se.e mě to, ale ten občan Klaus měl pravdu s tím globálním oteplením:
http://www.novinky.cz/domaci/297744-zim ... snehu.html
Napsal: pon 01 dub 2013, 12:39
od hoboj
Prodam letni boty. zn: LEVNE
Napsal: pon 01 dub 2013, 12:53
od xlukas.cz
v chmu uz je to tak s..., ze do kamer vkladaji lonske fotky

+15 a bez snehu

Napsal: stř 03 dub 2013, 18:00
od Markéta
Dneska nám v jižním španělsku ( markétově ) vesele navalilo 15 cm mokrého a těžkého sněhu. Do práce jsem jela hodinu ( normálně tak 20 minut ). V jednom úseku se silnice zúžila na projetí jednoho auta, kopec jak blázen. Z práce mi volali, že tam zůstávají stát auta. Já jsem se rozjela a pohodově na 3 kopec vyjela. ( Třes rukou už od rána trochu ustal ). Auto je prostě offroad.

Napsal: pon 22 črc 2013, 19:18
od xlukas.cz
ja se tak divim, ze si tu nikdo nestezuje na vedra

jezdite za tim do turecka, egypta, spanelska, ... a jeste aby ste si stezovali, kdyz to tu ted mate zadarmo, ze ...

Napsal: pát 18 říj 2013, 17:51
od houzar
až se zima zeptá

Napsal: sob 09 lis 2013, 06:06
od houzar
už jste připraveni na zimu?

Napsal: pon 25 lis 2013, 08:29
od houzar
mínus 2celsius velmi slabý poprašek toho bieleho svinstva
Napsal: pon 25 lis 2013, 12:06
od houzar
Napsal: pon 25 lis 2013, 13:35
od Markéta
Potvrzuju - dnes ráno zde opravdu poletoval sníh. Tak uvidíme, co z toho bude
Napsal: stř 27 lis 2013, 18:35
od houzar
a to jsemjel jen140 a ty zimní pneu mi byly úplně k ho..nu
