Stránka 54 z 55
Napsal: pát 19 pro 2008, 19:43
od DYK77
Jsme tam chtěli s Kimby na dovolenou a jet před ST už o něco dříve, ale takhle nevim no

Napsal: pát 19 pro 2008, 19:45
od houska
tak kouknem jinam třeba itálii
Napsal: pát 19 pro 2008, 19:47
od DYK77
Ale na vékend docela luxus a taky zápřah na bednu

Napsal: pát 19 pro 2008, 19:48
od houska
tak protáhnem
Napsal: pát 19 pro 2008, 19:50
od DYK77
To by byla jiná

Napsal: pát 19 pro 2008, 20:00
od houska
už to vidim v barvách

Napsal: pát 19 pro 2008, 20:01
od DYK77
A jéje, jak je to v barvách , tak v tom jsou maliny , ale hlavně že je sranda

Napsal: pát 19 pro 2008, 20:04
od houska
maliny jsou všude

Napsal: pát 19 pro 2008, 20:06
od DYK77
Nebo by se dalo vyrazit do Němec, co tam byli letos Smarttoys
Napsal: pát 19 pro 2008, 20:07
od houska
tam by stačil víkend
Napsal: pát 19 pro 2008, 20:08
od houska
bych dal obojí
Napsal: pát 19 pro 2008, 20:09
od DYK77
Bych dal obojí trojí , kdyby byl čas a dostatek dovolený

Napsal: pát 19 pro 2008, 20:11
od houska
německo-víkend-bez dovolené
italie prodloužený víkend 2-3dny dovolené to snad má každý
Napsal: pát 19 pro 2008, 20:13
od DYK77
To jo, ale následující rok bude asi trošken náročnější

Napsal: pát 19 pro 2008, 20:14
od houska
nech toho tako
