Stránka 54 z 55

Napsal: pát 19 pro 2008, 19:43
od DYK77
Jsme tam chtěli s Kimby na dovolenou a jet před ST už o něco dříve, ale takhle nevim no *zoufalec*

Napsal: pát 19 pro 2008, 19:45
od houska
tak kouknem jinam třeba itálii

Napsal: pát 19 pro 2008, 19:47
od DYK77
Ale na vékend docela luxus a taky zápřah na bednu :roll:

Napsal: pát 19 pro 2008, 19:48
od houska
tak protáhnem

Napsal: pát 19 pro 2008, 19:50
od DYK77
To by byla jiná 8)

Napsal: pát 19 pro 2008, 20:00
od houska
už to vidim v barvách :wink:

Napsal: pát 19 pro 2008, 20:01
od DYK77
A jéje, jak je to v barvách , tak v tom jsou maliny , ale hlavně že je sranda :D

Napsal: pát 19 pro 2008, 20:04
od houska
maliny jsou všude :lol:

Napsal: pát 19 pro 2008, 20:06
od DYK77
Nebo by se dalo vyrazit do Němec, co tam byli letos Smarttoys

Napsal: pát 19 pro 2008, 20:07
od houska
tam by stačil víkend

Napsal: pát 19 pro 2008, 20:08
od houska
bych dal obojí

Napsal: pát 19 pro 2008, 20:09
od DYK77
Bych dal obojí trojí , kdyby byl čas a dostatek dovolený :roll:

Napsal: pát 19 pro 2008, 20:11
od houska
německo-víkend-bez dovolené


italie prodloužený víkend 2-3dny dovolené to snad má každý

Napsal: pát 19 pro 2008, 20:13
od DYK77
To jo, ale následující rok bude asi trošken náročnější :wink:

Napsal: pát 19 pro 2008, 20:14
od houska
nech toho tako :lol: