Stránka 54 z 67
Napsal: pon 03 úno 2014, 16:22
od Druzeta
I tak jestli jsem to pochopil správně tak to nabíjení taky nestojí zrovna málo.
Nabití těch baterek sežere 22kW jestli jsem to pochopil správně.
Napsal: úte 04 úno 2014, 07:18
od xlukas.cz
coz o nabiti baterky, ale ja sem hlavne pochopil, ze ta cena je bez baterii a pronajem baterii je zvlast (asi s mercedesem)
ohne Batterie, Mietvertrag für Batteriepackage muss gesondert übernommen werden.
Napsal: úte 04 úno 2014, 07:42
od JBC
Třeba je to tam s baterkama jako u nás s lahvema na technický plyny - kyslík, acetylén apod.
Napsal: úte 04 úno 2014, 19:58
od dodo555
v jednom inzerate som cital, ze prenajom baterii vyjde 35 EUR/mesiac, tolko neprejazdim ani na diesel

Napsal: úte 04 úno 2014, 21:56
od xlukas.cz
"ekologicke" chovani neni o usporach

Napsal: pát 14 úno 2014, 11:45
od Druzeta
Napsal: pát 30 kvě 2014, 11:57
od Druzeta
Napsal: ned 01 čer 2014, 23:30
od DYK77
Co tam měli pěkného ?

Napsal: pon 02 čer 2014, 14:21
od Druzeta
Fortwo Brabus se závadou převodovky 2003, 1.500eur, bohužel ale kabrio.

Napsal: pon 02 čer 2014, 23:02
od DYK77
Diagnostiku kdyby měli

Napsal: sob 05 črc 2014, 14:48
od sultana
Napsal: úte 08 črc 2014, 23:33
od sultana
Tak už prodáno...
Napsal: stř 09 črc 2014, 11:28
od tomyk
DYK77 píše:Diagnostiku kdyby měli

tak diagnostiky je vsude spousta, ne? Za 7 is dopravou, DPH a clem
Napsal: stř 09 črc 2014, 12:12
od Jindřich
Když tak mluvíte o diagnostice, tak mne napadá jedna věc - před lety diagnostika byla taková " krabička", která se jednou stranou píchla do počítače, kde byl příslušný software Mercedes Star C3, druhá strana se pomocí speciálního konektoru připojila v pojistkovce do řídící jednotky smarta, a pak to fungovalo. Myslím , že v dnešní době se dá koupit jednotka za pár set korun, která přes bluetooth se dokáže spojit s programem v noasu s oním příslušným softwarem, který se dá koupit kolem 1 500,- Kč - čímž odpadne ta hliníková skříňka, čímž to bude podstatně levnější , proto možná je dost těch původních variant která dnes stojí možná těch 7 000, dříve byla i za 20 000,-Kč.Zas tak uplně tomu nerozumím, ale k tomu někdo napíše, pokud ví, jak to je.

Napsal: pon 12 led 2015, 21:23
od Druzeta