Stránka 55 z 70

Taky vám zasílám nějakou korunku

Napsal: pon 08 říj 2012, 08:24
od Kultur
Máme se synatorem oba ForFour a těšíme se na prní náš sraz s váma všema.Kdypak něco bude?

Napsal: pon 08 říj 2012, 13:33
od Blanka0600
Ahoj, právě o nadcházejícím víkendu se koná sraz v Bratislavě :lol: pořádají ho naši slovenští kolegové: FRNDŽALICA 2012, termín přihlášení je sice už uzavřený, ale jak Jurko (organizátor) psal, dá se domluvit SZ (= PM).

Napsal: čtv 25 říj 2012, 08:40
od DYK77
20.901,-Kč aktuální stav

příspěvky + samolepky
Díky :wink:

Napsal: sob 29 pro 2012, 15:15
od DYK77
7.865,-Kč aktuální stav

+ příspěvky

odečten :
- Nákup plotteru ( více zde : http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=4198 )
- Platba za pronájem WWW prostoru

Napsal: ned 17 úno 2013, 20:49
od DYK77
8.165,-Kč aktuální stav

+ příspěvky

Napsal: pát 15 bře 2013, 08:24
od DYK77
8.465,-Kč aktuální stav

+ příspěvky

Napsal: pát 22 bře 2013, 21:18
od JBC
Taky jsem něco poslal... Ani bych to sem nepsal, ale neměl bych tu zpětnou kontrolu, že peníze dorazily na správné místo. Takhle, pokud jsem je poslal někam jinam, se může někdo zeptat, co to kecám, když nic nedorazilo...

Napsal: úte 26 bře 2013, 22:43
od DYK77
10.265,-Kč aktuální stav

+ příspěvky

Napsal: pon 08 dub 2013, 07:56
od Dana
chtěla sem přispět na účet, ale číslo účtu se mi do kolonky nevejde, tak nevím kde je chyba

Napsal: pon 08 dub 2013, 08:40
od kimby
předčíslí je 670100 v další kolonce je ten zbytek 22---- a kód banky je 6210

Napsal: pon 08 dub 2013, 09:28
od Dana
to předčíslí se mě nevejde do první kolonky , poslední 0 tam není, nevím, aby to nepřišlo na jiný účet

Napsal: pon 08 dub 2013, 09:41
od Druzeta
Něco děláš špatně, předčíslí je 6ti-místné v případě M-Bank: 670100

Napsal: pon 08 dub 2013, 09:45
od Dana
spořitelna to nebere, tak nevím, skusím se zeptat tam

Napsal: pon 08 dub 2013, 09:50
od Druzeta
To je divný, i na složence je šest políček
Obrázek

Napsal: pon 08 dub 2013, 09:55
od Dana
je to tam......někde sem dělala chybu , už se povedlo, odeslán skromný příspěvek, díky všem za radu