Smarttimes 2008
ne jo?DYK77 píše:Tak hodně náročný ještě asi ne
Doufám, že světová krize alespoň trochu pomine, i když konkrétně v ČR má kulminovat na jaře, takže asi celkově se to na jaře bude týkat střední Evropy a bohužel nejvíc trpí automobilový průmysl...
Toto je velká čára přes rozpočet
Ale jsem nadšena z nápadu Housky, co udělat partičku a vyrazit na dovču do Itálie? Já bych byla pro, přeci si nenecháme zkazit náladu celkově a Německá Smártí akce byla ihned po ST, takže nebude-li také zrušena, což je zatím ve hvězdách, na víkend bychom se Smártíky mohli tam a bude-li nejhůř, naše srazíky v ČR věřím, že žádná světová krize neohromí
Mám co mám a jsem za to ráda
OK já chápu, dělám si legrajdu 
No bude-li fakt s definitivní platností ST 09 zrušeno, Itálii bych dala jako hlavní dovču, mě se to zamlouvá
A co se Smártíků týče, víkendová akce Německo, Smarttoysové mají zkušenosti...takže snad budou i informovat a i kdyby bylo fakt nejhůře....na jaře je Krumlov a že by podzimní akce Slovensko? To je fajné
No bude-li fakt s definitivní platností ST 09 zrušeno, Itálii bych dala jako hlavní dovču, mě se to zamlouvá
A co se Smártíků týče, víkendová akce Německo, Smarttoysové mají zkušenosti...takže snad budou i informovat a i kdyby bylo fakt nejhůře....na jaře je Krumlov a že by podzimní akce Slovensko? To je fajné
Mám co mám a jsem za to ráda
jasně aspoň bude změnakimby píše:ne jo?DYK77 píše:Tak hodně náročný ještě asi ne![]()
Doufám, že světová krize alespoň trochu pomine, i když konkrétně v ČR má kulminovat na jaře, takže asi celkově se to na jaře bude týkat střední Evropy a bohužel nejvíc trpí automobilový průmysl...
Toto je velká čára přes rozpočetmoc mě to mrzí, já se fakt těšila, naděje ještě je, tak uvidíme, co bude, ale obávám se, že
![]()
Ale jsem nadšena z nápadu Housky, co udělat partičku a vyrazit na dovču do Itálie? Já bych byla pro, přeci si nenecháme zkazit náladu celkově a Německá Smártí akce byla ihned po ST, takže nebude-li také zrušena, což je zatím ve hvězdách, na víkend bychom se Smártíky mohli tam a bude-li nejhůř, naše srazíky v ČR věřím, že žádná světová krize neohromí
houska mi už neříká pane

