Stránka 55 z 55

Napsal: pát 19 pro 2008, 20:18
od DYK77
Tak hodně náročný ještě asi ne :lol:

Napsal: pát 19 pro 2008, 20:19
od Zuziiik
Ty jo, ja som vedela, že som tam mala ís tento rok :cry: :cry: :cry:

Napsal: pát 19 pro 2008, 20:20
od houska
DYK77 píše:Tak hodně náročný ještě asi ne :lol:
tak si nestěžuj co mám říkat já?

Napsal: pát 19 pro 2008, 20:22
od DYK77
Ty jsi zavodou :P

Napsal: pát 19 pro 2008, 20:23
od DYK77
Zuziiik píše:Ty jo, ja som vedela, že som tam mala ís tento rok :cry: :cry: :cry:
Vidíš , a byl tam Gibon *výsm?ch*

Napsal: pát 19 pro 2008, 20:23
od houska
taky jednou budeš :lol: :lol: :lol:

Napsal: pát 19 pro 2008, 20:25
od DYK77
Musím ještě připravit půdu pod nohama, dopřevychovat přítulkyni a pak už budu jen sledovat ten cvrkot :lol:

Napsal: pát 19 pro 2008, 20:29
od houska
sis vzal práce :lol:

Napsal: pát 19 pro 2008, 20:32
od kimby
DYK77 píše:Tak hodně náročný ještě asi ne :lol:
ne jo? :cry:


Doufám, že světová krize alespoň trochu pomine, i když konkrétně v ČR má kulminovat na jaře, takže asi celkově se to na jaře bude týkat střední Evropy a bohužel nejvíc trpí automobilový průmysl...

Toto je velká čára přes rozpočet :cry: moc mě to mrzí, já se fakt těšila, naděje ještě je, tak uvidíme, co bude, ale obávám se, že :(

Ale jsem nadšena z nápadu Housky, co udělat partičku a vyrazit na dovču do Itálie? Já bych byla pro, přeci si nenecháme zkazit náladu celkově a Německá Smártí akce byla ihned po ST, takže nebude-li také zrušena, což je zatím ve hvězdách, na víkend bychom se Smártíky mohli tam a bude-li nejhůř, naše srazíky v ČR věřím, že žádná světová krize neohromí :wink:

Napsal: pát 19 pro 2008, 20:32
od DYK77
Těžce naloženo *maka?ka* :)

Napsal: pát 19 pro 2008, 20:34
od kimby
DYK77 píše:Těžce naloženo *maka?ka* :)
naloženo v jakém smyslu?

Napsal: pát 19 pro 2008, 20:34
od DYK77
kimby píše:ne jo? :cry:
Klid nevíš jak to myslím ;-)
kimby píše:..bude-li nejhůř, naše srazíky v ČR věřím, že žádná světová krize neohromí :wink:
Tak to je jasný a klidně bych dal i Slovensko, když na jaře má být Krumlov :wink:

Napsal: pát 19 pro 2008, 20:35
od DYK77
kimby píše:naloženo v jakém smyslu?
Tak jak jsem to napsal, v dobrém :wink:

Napsal: pát 19 pro 2008, 20:38
od kimby
OK já chápu, dělám si legrajdu :-D

No bude-li fakt s definitivní platností ST 09 zrušeno, Itálii bych dala jako hlavní dovču, mě se to zamlouvá :-)

A co se Smártíků týče, víkendová akce Německo, Smarttoysové mají zkušenosti...takže snad budou i informovat a i kdyby bylo fakt nejhůře....na jaře je Krumlov a že by podzimní akce Slovensko? To je fajné :wink:

Napsal: pát 19 pro 2008, 20:44
od houska
kimby píše:
DYK77 píše:Tak hodně náročný ještě asi ne :lol:
ne jo? :cry:


Doufám, že světová krize alespoň trochu pomine, i když konkrétně v ČR má kulminovat na jaře, takže asi celkově se to na jaře bude týkat střední Evropy a bohužel nejvíc trpí automobilový průmysl...

Toto je velká čára přes rozpočet :cry: moc mě to mrzí, já se fakt těšila, naděje ještě je, tak uvidíme, co bude, ale obávám se, že :(

Ale jsem nadšena z nápadu Housky, co udělat partičku a vyrazit na dovču do Itálie? Já bych byla pro, přeci si nenecháme zkazit náladu celkově a Německá Smártí akce byla ihned po ST, takže nebude-li také zrušena, což je zatím ve hvězdách, na víkend bychom se Smártíky mohli tam a bude-li nejhůř, naše srazíky v ČR věřím, že žádná světová krize neohromí :wink:
jasně aspoň bude změna