Napsal: pát 19 pro 2008, 20:18
Tak hodně náročný ještě asi ne 
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://smart-club.cz/phpBB3/
tak si nestěžuj co mám říkat já?DYK77 píše:Tak hodně náročný ještě asi ne
Vidíš , a byl tam GibonZuziiik píše:Ty jo, ja som vedela, že som tam mala ís tento rok![]()
![]()
ne jo?DYK77 píše:Tak hodně náročný ještě asi ne
naloženo v jakém smyslu?DYK77 píše:Těžce naloženo![]()
Klid nevíš jak to myslímkimby píše:ne jo?![]()
Tak to je jasný a klidně bych dal i Slovensko, když na jaře má být Krumlovkimby píše:..bude-li nejhůř, naše srazíky v ČR věřím, že žádná světová krize neohromí
Tak jak jsem to napsal, v dobrémkimby píše:naloženo v jakém smyslu?
jasně aspoň bude změnakimby píše:ne jo?DYK77 píše:Tak hodně náročný ještě asi ne![]()
Doufám, že světová krize alespoň trochu pomine, i když konkrétně v ČR má kulminovat na jaře, takže asi celkově se to na jaře bude týkat střední Evropy a bohužel nejvíc trpí automobilový průmysl...
Toto je velká čára přes rozpočetmoc mě to mrzí, já se fakt těšila, naděje ještě je, tak uvidíme, co bude, ale obávám se, že
![]()
Ale jsem nadšena z nápadu Housky, co udělat partičku a vyrazit na dovču do Itálie? Já bych byla pro, přeci si nenecháme zkazit náladu celkově a Německá Smártí akce byla ihned po ST, takže nebude-li také zrušena, což je zatím ve hvězdách, na víkend bychom se Smártíky mohli tam a bude-li nejhůř, naše srazíky v ČR věřím, že žádná světová krize neohromí