Stránka 55 z 67

Napsal: pát 06 bře 2015, 13:01
od Druzeta

Napsal: pát 06 bře 2015, 20:21
od dodo555
no smola ale to kolo pekne utrhol

Re: Aukro

Napsal: ned 19 dub 2015, 23:54
od DYK77

Re: Aukro

Napsal: pon 04 kvě 2015, 13:58
od garga
Jak jsem slíbil JBC, házím odkaz na originál koberečky pro Smart Roadster. Sám jsem je zde kupoval a bezproblémové. Prodejce má více věcí nejen na Roadster, takže doporučuju se podívat. Nevýhoda je vyšší poštovné.
http://www.ebay.de/itm/smart-Roadster-4 ... 2a45ddf7f0

Re: Aukro

Napsal: pon 04 kvě 2015, 23:31
od DYK77
V Mercedes B. jsem je před asi 10ti lety kupoval za 700,-Kč. To se asi ani nevyplatí objednávat :idea:

Re: Aukro

Napsal: sob 27 čer 2015, 08:57
od xlukas.cz
tak uz ceny druhe generace spadly hluboce pod 100 tis.
tim padem bych si dovolil rict, ze ceny prvni generace pred faceliftem jsou za castky nad 50 tis. mozna i nad 40 nesmysl :-( :-(

nejvykonnejsi seriova verze (ne brabus) uz od 3000 euro, ostatni verze uz od 2300 euro
http://suchen.mobile.de/auto-inserat/sm ... ommend_DES

verze kabrio 62 kw od 4000 euro, ostatni verze od 3500 euro.

ze by smele do vymeny vozoveho parku?
ja si svoje cdi zatim necham a budu s nim trhat dalsi rekordy v najezdu. myslim, ze aktualne mam 334 000 km :-). skoda tech dvou roku, co stal, to by mel urcite pres 400, kdyby jezdil bez zavad.
jenom se obavam, ze kdyz koupim maji 62 kw v kabriu, ze ji ho budu brat ... :cry: :cry:
*posádka* *NOS* *pirát* *smart*

Re: Aukro

Napsal: sob 27 čer 2015, 10:14
od DYK77
Jem pro. Jdi do něj :)

Re: Aukro

Napsal: sob 27 čer 2015, 23:13
od DYK77

Re: Aukro

Napsal: ned 28 čer 2015, 00:11
od JBC
Obrázek je lepší, než skutečnost. Mám ty na obrázku (také 1. odkaz) a tisk ciferníku je takový ..., takový ... neostrý? Není to rozmazané, je to neostré, jako fotka se špatným rozlišením. Nebo k čemu bych to přirovnal. Nemá to světlo, nemá to luminiscenční ručičky - nic. Ale ty moje jdou dost přesně (nad moji rozlišovací schopnost, což je cca vteřina až dvě za den).

Re: Aukro

Napsal: ned 28 čer 2015, 08:56
od DYK77
Třeba to tak má být :) No nic, ušetřil jsem 400,- 8)

Re: Aukro

Napsal: stř 01 črc 2015, 15:41
od Jurko

Re: Aukro

Napsal: úte 20 říj 2015, 22:38
od Druzeta

Re: Aukro

Napsal: stř 21 říj 2015, 05:58
od xlukas.cz
Dobra cena?
Pocet pouzitelnych dilu? 0??

Odesláno z mého GT-N7000 pomocí Tapatalk

Re: Aukro

Napsal: stř 21 říj 2015, 11:37
od Druzeta
Na každý fotce je použitelný díl. :lol:

Re: Aukro

Napsal: stř 21 říj 2015, 11:50
od DYK77
Už jsem na to koukal včera a napadlo mě co Xlukase. Jako bonus je to zakryté z 1/2 plachtou, aby nebyl vidět zbytek - radši :)