Stránka 7 z 14
Napsal: ned 14 čer 2009, 15:48
od xlukas.cz
lucko ty jsi cislo

Napsal: ned 14 čer 2009, 15:50
od David0600
L.Victorie píše:David0600 píše:ten na výletě jsem byl já

kdyby jste do telefonu uvedli že jde o smarta a že seš to ty tak jsem ti to zařídil
Cooože?? Tak to je dobrý teda nooo....

Akorát nevím jestli jsem s tebou mluvila já nebo kámoška..
já nevim za víkend volalo asi pět lidí
no tak příště

Napsal: ned 14 čer 2009, 15:54
od L.Victorie
xlukas.cz píše:lucko ty jsi cislo

to furt říkám že se necham odbarvit na blond..

Napsal: ned 14 čer 2009, 15:57
od Druzeta
No vidíš a mi mysleli že máš obarvený vlasy na hnědo.

Napsal: ned 14 čer 2009, 16:00
od xlukas.cz
panove, nejvtipnejsi na tom je to, ze se mne snazila 3x dovolat a i sms napsala. jenomze sem to zjistil az dnes v 9 rano

Napsal: ned 14 čer 2009, 16:01
od L.Victorie
No, takže číslo teda nejsem já ale ty

Napsal: ned 14 čer 2009, 16:02
od L.Victorie
Jako chystám se s vámi na smarttimes, tak doufám že bude vše ok, případně mě zachráníte...

Napsal: ned 14 čer 2009, 16:07
od David0600
tak to se těch protektorů zbav
Má to správný rozměr??? vypadá to nějaký vysoký
Napsal: ned 14 čer 2009, 16:07
od xlukas.cz
obrubniku sem si tam moc nevsiml a do mesta te nepustime

Napsal: ned 14 čer 2009, 16:12
od L.Victorie
David0600 píše:tak to se těch protektorů zbav
Má to správný rozměr??? vypadá to nějaký vysoký
Proč?? Já tomu vůbec nerozumím... Jsou právě děsně vysoký, jenže jiný neměl, tak musel vyměnit obě přední... Ale zadní jsem měla větší než přední, a teď mám všechny kola stejně velký..
Napsal: ned 14 čer 2009, 16:16
od David0600
neprojdeš technickou, můžeš mít problémy s protiprokluzem atd atd........
A jsou to protektory ty dělaj boule není to prostě správná pneu co tam má být
Napsal: ned 14 čer 2009, 16:16
od xlukas.cz
spis napis rozmer, co tam mas napsany

pripadne znacku tech pneu a protektoru.
Napsal: ned 14 čer 2009, 16:23
od L.Victorie
Zadní mám 195/50R15 pirelli
a přední jsou protektory195/50R15 jakýsi Blade... předtim tam byly 175ky Fuldy
A technnickou neprojdu, to vim

Musíš mít známý nebo přezout na zimní

Napsal: ned 14 čer 2009, 16:25
od Janík
Napsal: ned 14 čer 2009, 16:26
od David0600
taky v případě nehody si pojišováci píší rozměry pneu!