Stránka 7 z 14

Napsal: ned 14 čer 2009, 15:48
od xlukas.cz
lucko ty jsi cislo :lol:

Napsal: ned 14 čer 2009, 15:50
od David0600
L.Victorie píše:
David0600 píše:ten na výletě jsem byl já :lol: kdyby jste do telefonu uvedli že jde o smarta a že seš to ty tak jsem ti to zařídil
Cooože?? Tak to je dobrý teda nooo.... :( Akorát nevím jestli jsem s tebou mluvila já nebo kámoška..

já nevim za víkend volalo asi pět lidí



no tak příště :D

Napsal: ned 14 čer 2009, 15:54
od L.Victorie
xlukas.cz píše:lucko ty jsi cislo :lol:
to furt říkám že se necham odbarvit na blond.. :lol:

Napsal: ned 14 čer 2009, 15:57
od Druzeta
No vidíš a mi mysleli že máš obarvený vlasy na hnědo. :lol:

Napsal: ned 14 čer 2009, 16:00
od xlukas.cz
panove, nejvtipnejsi na tom je to, ze se mne snazila 3x dovolat a i sms napsala. jenomze sem to zjistil az dnes v 9 rano 8)

Napsal: ned 14 čer 2009, 16:01
od L.Victorie
No, takže číslo teda nejsem já ale ty :lol:

Napsal: ned 14 čer 2009, 16:02
od L.Victorie
Jako chystám se s vámi na smarttimes, tak doufám že bude vše ok, případně mě zachráníte... :twisted:

Napsal: ned 14 čer 2009, 16:07
od David0600
tak to se těch protektorů zbav :wink:


Má to správný rozměr??? vypadá to nějaký vysoký

Napsal: ned 14 čer 2009, 16:07
od xlukas.cz
obrubniku sem si tam moc nevsiml a do mesta te nepustime :lol:

Napsal: ned 14 čer 2009, 16:12
od L.Victorie
David0600 píše:tak to se těch protektorů zbav :wink:

Má to správný rozměr??? vypadá to nějaký vysoký
Proč?? Já tomu vůbec nerozumím... Jsou právě děsně vysoký, jenže jiný neměl, tak musel vyměnit obě přední... Ale zadní jsem měla větší než přední, a teď mám všechny kola stejně velký..

Napsal: ned 14 čer 2009, 16:16
od David0600
neprojdeš technickou, můžeš mít problémy s protiprokluzem atd atd........


A jsou to protektory ty dělaj boule není to prostě správná pneu co tam má být

Napsal: ned 14 čer 2009, 16:16
od xlukas.cz
spis napis rozmer, co tam mas napsany ;-)
pripadne znacku tech pneu a protektoru.

Napsal: ned 14 čer 2009, 16:23
od L.Victorie
Zadní mám 195/50R15 pirelli
a přední jsou protektory195/50R15 jakýsi Blade... předtim tam byly 175ky Fuldy
A technnickou neprojdu, to vim :-) Musíš mít známý nebo přezout na zimní :D

Napsal: ned 14 čer 2009, 16:25
od Janík
Druzeta píše:No vidíš a mi mysleli že máš obarvený vlasy na hnědo. :lol:
*1* :lol:

Napsal: ned 14 čer 2009, 16:26
od David0600
taky v případě nehody si pojišováci píší rozměry pneu!