Stránka 7 z 7

Napsal: ned 14 pro 2008, 23:26
od Gibon
Zuziiik píše:Počky, ty máš na Smartovi letné??? :shock:
Jistě. A sjeté. To je vetší prča.

Napsal: ned 14 pro 2008, 23:27
od DYK77
Zuziiik píše:smartramvaj :lol:
:lol:

Napsal: ned 14 pro 2008, 23:27
od Zuziiik
*zoufalec*

Napsal: ned 14 pro 2008, 23:27
od Gibon
DYK77 píše:Jezdí po kolejích po ráfkách :lol:
Minule jsem si nechal udělat pilníkem zimní vzorek. :lol:

Napsal: ned 14 pro 2008, 23:28
od DYK77
Výborně, sype Ti to taky vředu písek ? :)

Napsal: ned 14 pro 2008, 23:29
od Zuziiik
Ok, odteraz chodíme iba mojím smartom...

Napsal: ned 14 pro 2008, 23:30
od Gibon
Šedá je unylá :wink:

Napsal: ned 14 pro 2008, 23:31
od Zuziiik
Šedá je supr! *srd1*

Napsal: pon 15 pro 2008, 07:38
od xlukas.cz
Zuziiik píše:Ok, odteraz chodíme iba mojím smartom...
presne toto sem chtel vcera napsat :lol: :lol: , ale mobilu se to nelibilo (out of memory :roll: )

Napsal: pon 15 pro 2008, 08:21
od houzar
Gibon píše:
DYK77 píše:Jezdí po kolejích po ráfkách :lol:
Minule jsem si nechal udělat pilníkem zimní vzorek. :lol:
na tramvaje ?

Napsal: čtv 18 pro 2008, 13:52
od houzar
Obrázek