Napsal: ned 14 pro 2008, 23:26
Jistě. A sjeté. To je vetší prča.Zuziiik píše:Počky, ty máš na Smartovi letné???
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://smart-club.cz/phpBB3/
Jistě. A sjeté. To je vetší prča.Zuziiik píše:Počky, ty máš na Smartovi letné???
Zuziiik píše:smartramvaj
Minule jsem si nechal udělat pilníkem zimní vzorek.DYK77 píše:Jezdí po kolejích po ráfkách
presne toto sem chtel vcera napsatZuziiik píše:Ok, odteraz chodíme iba mojím smartom...
na tramvaje ?Gibon píše:Minule jsem si nechal udělat pilníkem zimní vzorek.DYK77 píše:Jezdí po kolejích po ráfkách
