Stránka 7 z 7
Napsal: čtv 03 bře 2011, 21:52
od DYK77
Napsal: pát 04 bře 2011, 10:15
od Greg
Děkujeme

Napsal: pon 23 črc 2012, 08:32
od Winterwolf
Pánové, dá se nějak zrychlit přeřazování u plného automatu

Přijde mi že to trvá "šíleně" dlouho
Jak je na tom ten modul řazení z Brabuse

Má to někdo
Díky
Lukáš
Napsal: stř 25 črc 2012, 16:46
od Markéta
Nemám automat, ale mám pocit, že tu proběhla diskuze na téma - pomalé řazení u smarta. Prostě to tak je

přemýšlí, co zařadit.
Napsal: stř 25 črc 2012, 19:25
od xlukas.cz
hoboj se neozyva, tos ti odpovim ja, ze pry se da prehrat program v radici pace nebo ji vymenit a potom auto radi rychlejs. to mne referoval jeden pan z prahy 8, co si kupoval predvadecku z chodova. mluvil o novem modelu 1,0 T 62kw.
Napsal: stř 25 črc 2012, 19:38
od sultana
a nebo motor z hayabusy

to je šmelc

Napsal: čtv 26 črc 2012, 07:59
od Winterwolf
aha zkusím tedy MB jestli s tím můžou něco udělat za rozumnou cenu
Motor z Hayabusy nechci raději se držím kolínka přítelkyně
