Stránka 7 z 7

Napsal: čtv 03 bře 2011, 21:52
od DYK77
*1*

Napsal: pát 04 bře 2011, 10:15
od Greg
Děkujeme (-:*:-)

Napsal: pon 23 črc 2012, 08:32
od Winterwolf
Pánové, dá se nějak zrychlit přeřazování u plného automatu :?: Přijde mi že to trvá "šíleně" dlouho :-(

Jak je na tom ten modul řazení z Brabuse :?: Má to někdo :?:

Díky
Lukáš

Napsal: stř 25 črc 2012, 16:46
od Markéta
Nemám automat, ale mám pocit, že tu proběhla diskuze na téma - pomalé řazení u smarta. Prostě to tak je :wink: přemýšlí, co zařadit.

Napsal: stř 25 črc 2012, 19:25
od xlukas.cz
hoboj se neozyva, tos ti odpovim ja, ze pry se da prehrat program v radici pace nebo ji vymenit a potom auto radi rychlejs. to mne referoval jeden pan z prahy 8, co si kupoval predvadecku z chodova. mluvil o novem modelu 1,0 T 62kw.

Napsal: stř 25 črc 2012, 19:38
od sultana
a nebo motor z hayabusy :lol: to je šmelc 8EX

Napsal: čtv 26 črc 2012, 07:59
od Winterwolf
aha zkusím tedy MB jestli s tím můžou něco udělat za rozumnou cenu :twisted:

Motor z Hayabusy nechci raději se držím kolínka přítelkyně 8)