Stránka 7 z 22
Napsal: pon 19 říj 2009, 21:06
od xlukas.cz
taky uvazuju o gps modulu a stejnem vyuziti jako ty. jinak pro to mam vyuziti napriklada jako tv ovladac k budouci tv

Napsal: pon 19 říj 2009, 21:12
od Apollo
jj přesně já v tom měl nějaký windows mobile takže se s tím dalo dělat spousta kravinek - ten softík na tv jsem tam zkoušel taky - ale jinak na nějaký prktický použití jako "diář" v dnešní době asi nic moc kvůlu velikosti a hmotnosti, v kapse bych to nechtěl nostit

Napsal: úte 20 říj 2009, 12:42
od Robin
nechápu jak je to možný, ale právě na mě vypadla sada třetí. takže pokud chcete pod strom kompresor, tak sou už k dispozici dva. bylo by celkem fajn přijít na to, jak věci cíleně rozmnožovat. fakt mi neni jasný kde se mi vzala ta druhá..
nicméně foto tady:

Napsal: stř 18 lis 2009, 15:11
od houzar
Napsal: čtv 19 lis 2009, 13:26
od Blanka0600
dobrý dárek

Napsal: čtv 26 lis 2009, 12:04
od houzar
taky něco pro holki

Napsal: pát 27 lis 2009, 08:04
od Blanka0600

fakt dobrý k dostání za 6 K lepší za 9 K

Napsal: úte 22 pro 2009, 23:02
od xlukas.cz
uz sem dostal dalsi vanocni darek
cokoladove auto - nejaky veteran kabrio. delka cca 20 cm. snad vydrzi dlouho

Napsal: úte 22 pro 2009, 23:05
od Druzeta
U mě by dlouho nevydrželo, já bych ho hned zrecykloval.

Napsal: úte 22 pro 2009, 23:16
od Gibon
Jistě. A ještě bych to svedl na nehodu.
Napsal: úte 22 pro 2009, 23:17
od Druzeta
To je dobrej nápad, nejdřív dopravní nehoda a potom ekologická likvidace.

Napsal: úte 22 pro 2009, 23:23
od xlukas.cz
darebaci.
vite co to dalo prace delat, ze mam obrovskou radost

Napsal: stř 23 pro 2009, 22:24
od Markéta
Já jsem dostala teď před Vánoci k narozkám model smártíka, dokonce jezdí a bliká,( přítel je moooooc hodný )
mám konečně opravené autíčko, dnes přišli budíky a držák na pití... a to
ještě ani není štědrý den...
Napsal: stř 23 pro 2009, 22:34
od xlukas.cz
nooo, uvazoval sem, jestli ti nevzit i kalendar.
ale nebyl cas na domluvu.
Napsal: čtv 24 pro 2009, 20:51
od RavenS.
xlukas.cz píše:uz sem dostal dalsi vanocni darek
cokoladove auto - nejaky veteran kabrio. delka cca 20 cm. snad vydrzi dlouho

my sme vo viedni videli cokoladoveho smarta
ja som dostala toto
http://www.amazon.de/Smartismus-Wolfgan ... 3613028271
http://www.amazon.com/Smart-Thinking-To ... 223&sr=1-8
http://www.amazon.com/Little-Book-Smart ... pd_sim_b_1