Stránka 7 z 18

Napsal: pon 23 bře 2009, 20:47
od DYK77
SOUHRNNÉ_INFORMACE_O_SRAZU_ZDE...
michmartin píše:všichni jsou ochotný
tak sami pro sebe ...
Známe :roll: Za některý lidi už jsem taky přestal brát šichty , když něco potřebují slibují hory doly, a když člověk fakt nutně potřebuje, tak to maj hrozně nabitý. Když ne náhradní volno, tak ani prachy za přesčas je nemotivují, a pak že maj málo :)

Napsal: pon 23 bře 2009, 21:08
od Dawe
tak uz to byva lidi jsou slusne receno potvory
ale znas to taky rikam: sam mam malo :lol:

Napsal: pon 23 bře 2009, 21:12
od Dawe
Ted mne napadlo neudelame nejaky propagacni letacek na sraz na A4
Davat to za sterac ve folii misto tech malych upoutavek na club.
Mozna by to zabralovic nez rozdavat letacek, jak neco vidim tak ho tam pridam ale nikdo se moc nepridava.

Ten sraz by mohl byt docela dobre lakadlo

Napsal: pon 23 bře 2009, 21:21
od DYK77
Neboj se vlka nic. Bude nás dost i bez letáčku
Já budu dávat letáky až po srazu, aby všichni viděli jaký to bylo fajn :lol:

Napsal: pon 23 bře 2009, 21:59
od Dawe
ja se nebojim ja mam strach :lol:
Z Ostravy je to celkem štreka
jet nas 5 za sebou jede se lepe

Napsal: pon 23 bře 2009, 22:07
od DYK77
Tak to každopádně. Zkusím nějaký "plakátek" spíchnout

hvězdicová jízda do Krumlova

Napsal: úte 24 bře 2009, 07:07
od houzar
Dave píše ,že je lepší jet ve skupině a tak navrhuju místa seskupení:
severní morava-DAVE zajistí/Ostrava/
jižní morava-olli 05+Stas1-zajistí/Brno+slovensko
západní morava-Houzar/třeš/
až budeme znát čas a místo srazu-upřesníme
cesta stejná jaká bude v srpnu do ZELL am SEE

Rád rozdávám ůkoly

Napsal: úte 24 bře 2009, 08:40
od road-star
Dawe píše:Ted mne napadlo neudelame nejaky propagacni letacek na sraz na A4
Davat to za sterac ve folii misto tech malych upoutavek na club.
Mozna by to zabralovic nez rozdavat letacek, jak neco vidim tak ho tam pridam ale nikdo se moc nepridava.

Ten sraz by mohl byt docela dobre lakadlo
Dal bych to na A2! :twisted:

Napsal: úte 24 bře 2009, 09:30
od Druzeta
Dawe píše:Ted mne napadlo neudelame nejaky propagacni letacek na sraz na A4
Davat to za sterac ve folii misto tech malych upoutavek na club.
Mozna by to zabralovic nez rozdavat letacek, jak neco vidim tak ho tam pridam ale nikdo se moc nepridava.

Ten sraz by mohl byt docela dobre lakadlo
Nechci ti brát iluze, ale rozhodně nepočítej že někdo z Ostravy pojede 400km na sraz jenom proto že jsi mu dal pozvánku za stěrač.
I tady na foru jsou lidi kteří potřebujou s ledasčím poradit, ale na sraz nepojedou ani 50km. :cry:

Napsal: úte 24 bře 2009, 09:39
od houzar
road-star píše:
Dawe píše:Ted mne napadlo neudelame nejaky propagacni letacek na sraz na A4
Davat to za sterac ve folii misto tech malych upoutavek na club.
Mozna by to zabralovic nez rozdavat letacek, jak neco vidim tak ho tam pridam ale nikdo se moc nepridava.

Ten sraz by mohl byt docela dobre lakadlo
Dal bych to na A2! :twisted:
nebo na A0 a mohli bysme to držet všichni

Napsal: úte 24 bře 2009, 09:43
od houzar
Druzeta píše:
Dawe píše:Ted mne napadlo neudelame nejaky propagacni letacek na sraz na A4
Davat to za sterac ve folii misto tech malych upoutavek na club.
Mozna by to zabralovic nez rozdavat letacek, jak neco vidim tak ho tam pridam ale nikdo se moc nepridava.

Ten sraz by mohl byt docela dobre lakadlo
Nechci ti brát iluze, ale rozhodně nepočítej že někdo z Ostravy pojede 400km na sraz jenom proto že jsi mu dal pozvánku za stěrač.
I tady na foru jsou lidi kteří potřebujou s ledasčím poradit, ale na sraz nepojedou ani 50km. :cry:
souhlasím s Druzetou a už několikrát jsem tady psal,že akce je naprosto ale naprosto dobrovolná a nelze nikoho kdo nechce nutit

Napsal: úte 24 bře 2009, 10:51
od xlukas.cz
Druzeta píše:Ten sraz by mohl byt docela dobre lakadlo
I tady na foru jsou lidi kteří potřebujou s ledasčím poradit, ale na sraz nepojedou ani 50km. :cry:[/quote]

bohuzel :(
sosat informace se jim hodi, ale aby pomohli udelat show, tak na to jsou lini.

Napsal: úte 24 bře 2009, 11:24
od RavenS.
dufam ze nepatrim k tym zlym :? :D
ja mam len dotaz za ten program ze ci sa dohodne teraz niekedy ako to bude presne vyzerat alebo az tam. mozno by nebolo zle to riesit anketou alebo tak nejak... teda nechcem vam do toho rypat. toto je len dotaz :D len som zvedava ze na co sa uz mozem tesit :D :D :D

Napsal: úte 24 bře 2009, 11:26
od xlukas.cz
vsecko je uz naplanovane a domluvene, jenom cekame na potvrzeni terminu a objemu od poskytovatelu sluzeb.

diskuze uz skoncila, davno se preslo k realizaci. myslim, ze budete urcite nadmiru spokojeni.

Napsal: úte 24 bře 2009, 11:31
od RavenS.
takze presny program je zatial tajny? :D lebo ako som tak citala tie aktivity boli len navrhovane a vsetky sa asi nedaju zrealizovat... mozno som necitala pozorne :oops: