Stránka 7 z 7

Napsal: sob 01 srp 2009, 10:06
od DYK77
Gibon píše:Kostit zmrdy v Golfech a podobnejch sráčovinách v Azu to by bylo :D
*1* :mrgreen:

Napsal: úte 04 srp 2009, 07:30
od moni
taky jsem tenhle víkend viděla mraky těchhle kachen..na jihu u lipna, hlavně teda rakušáci, ale tak 10-15 za ten víkend bylo fakt i na mě moc :lol:

Napsal: úte 04 srp 2009, 12:22
od houzar
pár se jich sjelo :
Dohromady přijelo 3 300 Citröenů 2 CV, které přišlo obdivovat na deset tisíc fanoušků z celého světa. Pro všechny účastníky byl až do neděle připraven bohatý program včetně koncertů, burzy součástek či jízd zručnosti.

Obrázek
a tenhle přijel asi specielně kvůli Moni

Napsal: stř 05 srp 2009, 15:23
od houska
DYK77 píše:Dnes jsem viděl parádní dva kousky až jsem šel do kolen. Lahvově zelený 2CV roadster a jedena v kabriu zlatá alá VV new beatle ,ale fakt nádhera *cici2*
Doufám, že to Houska pořádně nafotí , když už se tam nemám možnost dostat :?

nafotil jsem pár kousků modely to byly maximální za chvíli tu budou

ještě dnes se vrací přes prahu

Napsal: úte 11 srp 2009, 06:10
od houzar
Hondy na náměstí v ČB


Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Napsal: úte 11 srp 2009, 06:13
od houzar

Napsal: úte 11 srp 2009, 07:49
od xlukas.cz
"Žena ani neví, že jsem auto koupil. Už víc než rok to před ní úspěšně tajím, snil jsem o tom 30 let," přiznal jeden z účastníků srazu.
:lol: :lol:

Napsal: stř 12 srp 2009, 13:28
od houska
*VV* *VV*

Napsal: pát 14 srp 2009, 11:52
od houzar
Obrázek
[

Napsal: pát 14 srp 2009, 14:10
od DYK77
*1* :)

Napsal: pát 14 srp 2009, 14:57
od houzar
taky početnej srazík / československé motocykly
Obrázek