Napsal: sob 01 srp 2009, 10:06
Gibon píše:Kostit zmrdy v Golfech a podobnejch sráčovinách v Azu to by bylo
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://smart-club.cz/phpBB3/
Gibon píše:Kostit zmrdy v Golfech a podobnejch sráčovinách v Azu to by bylo

DYK77 píše:Dnes jsem viděl parádní dva kousky až jsem šel do kolen. Lahvově zelený 2CV roadster a jedena v kabriu zlatá alá VV new beatle ,ale fakt nádhera![]()
Doufám, že to Houska pořádně nafotí , když už se tam nemám možnost dostat




"Žena ani neví, že jsem auto koupil. Už víc než rok to před ní úspěšně tajím, snil jsem o tom 30 let," přiznal jeden z účastníků srazu.

