Stránka 7 z 26
Napsal: ned 04 dub 2010, 21:04
od RavenS.
ste zly

to je nas milacik rodiny
Napsal: ned 04 dub 2010, 22:27
od Gibon
RavenS. píše:ste zly

to je nas milacik rodiny
A co si tady čekala?

Napsal: ned 04 dub 2010, 22:36
od kimby
RavenS. píše:bude to nejaky miesanec lebo na tulavu macku ma fakt velky chvost
bude to pěkný míšenec
ale máte doma krásný zvěřinec, jen potkanů bych se bála, to jediné bych nezvládla, jinak pěkná zvířátka!
a neboj, žádné řízky apod, to oni jen tak.....jsou to drzouni drzí tady na tom fóru

Napsal: ned 04 dub 2010, 23:02
od RavenS.
ja mam pocit ze by ten kralik bol tvrdy aj na smotane vzhladom na jeho vek

potkanov sa nemusis bat su az moc inteligentne a mile
Napsal: pon 05 dub 2010, 09:07
od lmt
pridam aj mojho zvera Jacka

)) v dvoch fazach vyvoja

)))))

Napsal: pon 05 dub 2010, 13:15
od Markéta
Toto je můj čtyřnohý miláček Sam. Tady, když byl štěňátko ¨
a tady teď, jsou mu dva roky. Sice nezbeda, ale máme ho mooooc rádi.

Napsal: pon 05 dub 2010, 21:52
od kimby
krásní hafíci

Napsal: úte 06 dub 2010, 09:32
od Barbora
Michal v sobotu přinesl domu nové štěnátko
Je to kluk a je uplně stejnej jako Chelsea.
Ošklivě se k němu chovali cikáni
Můžou na sraz pejci?? a hlavně do hotelu?

Napsal: úte 06 dub 2010, 11:59
od Markéta
Můžou. Ale nesmíš to tu vykřikovat nahlas

Napsal: úte 06 dub 2010, 13:18
od Barbora
Markéta píše:Můžou. Ale nesmíš to tu vykřikovat nahlas

to musim, protože Chelsea začíná být zlá
Takže na vlastní nebezpečí!!
a malýho si nenechám zkazit

Napsal: úte 06 dub 2010, 16:22
od DYK77
Barbora píše:Můžou na sraz pejci?? a hlavně do hotelu?

Co chatka ?
Napsal: úte 06 dub 2010, 21:00
od Blanka0600
na stránkách hotelu bylo někde prezentováno, že pes po dohodě za Kč 50,00/noc, tak proč ne?
Napsal: úte 06 dub 2010, 21:55
od xlukas.cz
nedivejte se porad na stranky hotelu. mame hotel pronajaty cely

uz to opakuju po nekolikate. tim padem to co je na jejich strankach tak plati pouze v pripade, ze si tam zajedete na dovolenou individualne. v nasem pripade neplati na strankach skoro nic

Napsal: úte 06 dub 2010, 22:23
od dyno
takže to můžem v podstatě třeba zapálit ?

Napsal: úte 06 dub 2010, 22:29
od xlukas.cz
ten, kdo je dobre pojisteny, tak i to
