Stránka 7 z 26

Napsal: ned 04 dub 2010, 21:04
od RavenS.
ste zly :cry: to je nas milacik rodiny

Napsal: ned 04 dub 2010, 22:27
od Gibon
RavenS. píše:ste zly :cry: to je nas milacik rodiny
A co si tady čekala? :D

Napsal: ned 04 dub 2010, 22:36
od kimby
RavenS. píše:bude to nejaky miesanec lebo na tulavu macku ma fakt velky chvost
bude to pěkný míšenec :-)

ale máte doma krásný zvěřinec, jen potkanů bych se bála, to jediné bych nezvládla, jinak pěkná zvířátka!

a neboj, žádné řízky apod, to oni jen tak.....jsou to drzouni drzí tady na tom fóru :-)

Napsal: ned 04 dub 2010, 23:02
od RavenS.
ja mam pocit ze by ten kralik bol tvrdy aj na smotane vzhladom na jeho vek :lol:
potkanov sa nemusis bat su az moc inteligentne a mile

Napsal: pon 05 dub 2010, 09:07
od lmt
pridam aj mojho zvera Jacka :))) v dvoch fazach vyvoja :))))))

Obrázek

Obrázek

Napsal: pon 05 dub 2010, 13:15
od Markéta
Toto je můj čtyřnohý miláček Sam. Tady, když byl štěňátko ¨

Obrázek

a tady teď, jsou mu dva roky. Sice nezbeda, ale máme ho mooooc rádi.

Obrázek

Napsal: pon 05 dub 2010, 21:52
od kimby
krásní hafíci :-D

Napsal: úte 06 dub 2010, 09:32
od Barbora
Michal v sobotu přinesl domu nové štěnátko :?
Je to kluk a je uplně stejnej jako Chelsea.
Ošklivě se k němu chovali cikáni :evil:
Můžou na sraz pejci?? a hlavně do hotelu? :D

Napsal: úte 06 dub 2010, 11:59
od Markéta
Můžou. Ale nesmíš to tu vykřikovat nahlas :lol:

Napsal: úte 06 dub 2010, 13:18
od Barbora
Markéta píše:Můžou. Ale nesmíš to tu vykřikovat nahlas :lol:
to musim, protože Chelsea začíná být zlá :?
Takže na vlastní nebezpečí!! 8)
a malýho si nenechám zkazit :lol: :lol:

Napsal: úte 06 dub 2010, 16:22
od DYK77
Barbora píše:Můžou na sraz pejci?? a hlavně do hotelu? :D
Co chatka ?

Napsal: úte 06 dub 2010, 21:00
od Blanka0600
na stránkách hotelu bylo někde prezentováno, že pes po dohodě za Kč 50,00/noc, tak proč ne?

Napsal: úte 06 dub 2010, 21:55
od xlukas.cz
nedivejte se porad na stranky hotelu. mame hotel pronajaty cely :roll: uz to opakuju po nekolikate. tim padem to co je na jejich strankach tak plati pouze v pripade, ze si tam zajedete na dovolenou individualne. v nasem pripade neplati na strankach skoro nic :wink:

Napsal: úte 06 dub 2010, 22:23
od dyno
takže to můžem v podstatě třeba zapálit ? :P

Napsal: úte 06 dub 2010, 22:29
od xlukas.cz
ten, kdo je dobre pojisteny, tak i to :lol: