Stránka 7 z 11

Napsal: ned 13 bře 2011, 16:57
od xlukas.cz
az budete rozdeleni do jednotlivych ubytovacich zarizeni, tak dostanete kontakt a muzete si domluvit i delsi pobyt.

Napsal: pon 14 bře 2011, 16:50
od houska
Markéta píše:Luke, mě nevyděsíš :lol: jen si uvědom, že ne všichni tě znají, takže tvůj humor nemusí chápat. :wink: Navíc je těžko z písmenek na obrazovce poznat, jestli to myslíš ironicky nebo ne.

Jinak se moc těším :wink:
toto myslí určitě vážně :lol:

Napsal: pon 14 bře 2011, 16:51
od houska
houzar píše:
Barbora píše:
dyno píše:Marii mám připsat k někomu ? nebo jede sama autem ?
Já budu s Marii sdílet lože a auto 8) moje O--O
a co ten tramvaják,toho necháte doma?
toho beru já jeho autem :lol:

Napsal: pon 14 bře 2011, 20:38
od peopleshk
....cest JVV....prosim do skupiny, ktera opet bude parit do rana :D

Napsal: pon 14 bře 2011, 20:47
od houska
*pivo* *pivo* *pivo* *pivo* *pivo* *pivo* *pivo*

Napsal: pon 14 bře 2011, 21:30
od peopleshk
...To houska : Tak presne tak jsem to myslel :-) Mas bod :D

Napsal: pon 14 bře 2011, 21:39
od houska
*VV* *VV* *VV*

Napsal: stř 16 bře 2011, 18:41
od ufo
[quote="xlukas.cz"].....jeste rozdeleni ubytovani provedeme tak, ze ty z vas, ktere nezname dobre, nebo jste zdravotne indisponovani nebo jste vyssiho veku nechame v cejkovicich ..... quote]

Tak v tomto plně souhlasím-polovička zdravotně indisponována :wink:

Napsal: stř 16 bře 2011, 18:53
od xlukas.cz
ufo píše:Tak v tomto plně souhlasím-polovička zdravotně indisponována :wink:
kdo by si se mnou dovolil nesouhlasit, tak si zadelava na problemy :lol: :lol:

jenom doufam, ze jeste nakonec nebudeme muset posuzovat jak moc je kdo zdravotne nezpusobily nebo stupen invalidity :wink:

Napsal: ned 20 bře 2011, 16:28
od RavenS.
rusime rezervaciu ubytovania. dakujem

Napsal: ned 20 bře 2011, 18:25
od dyno
Beru na vědomí.

Napsal: ned 20 bře 2011, 19:13
od Jurko
prosime aj my zrusit ubytovanie
(ja s Tuškou, zuzanama + vladko, miloracer + miloracerka)

dalsich veci sa zucastnime

Napsal: ned 20 bře 2011, 20:54
od scorpi4
rovnako rusime rezervaciu ubytovania...samozrejme, vsetkych ostatnych akcii sa zucastnujeme...

scorpi4+1, Jirkaal+1

Vdaka

ubytování

Napsal: ned 20 bře 2011, 21:15
od Oldrich Salek
Všechny zdravím a prosím o zrušení ubytování ,samozřejmně že jedu s ženou ale jedu už dříve a budu bydlet u známých kteří mi to nabídli ,samozřejmně všechny ostatní aktivity a akce srazu s všemi ostatními platí a moc se těším Olda doufám že to nic nenaruší spíše uvolní prostor pro druhé členy, děkuji

Napsal: ned 20 bře 2011, 22:31
od dyno
V pohodě. Termín běží až do dnešní půlnoci, takže kdokoliv může zrušit bydlení bez udání důvodů. Samozřejmě mě to překvapilo, proč to tolik lidí ruší na poslední chvíli, ale bylo mi to vysvětleno a celkem to chápu - takže v tom problém nevidím. Jsem připraven skoro na všechno...takže no stress :P